Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12856 anket
Vytrženo z diskuze: Otázka pro ženy. Vadilo by vám chodit s partnerem, který by byl hubenější než vy? - Anketa 12620

- :D a proč by to mělo vadit?
- :D ne
- Ne, ale kdyby byl menší, tak by mi to celkem vadilo. :D
- Zalezi jak moc, ale nevadilo. Muj chlap je taky vysokej a hubenej, ja vylozene hubena nejsem a nevadi mi to. Kdybych mela 100kg a chlap 50kg, tak by to asi bylo k zamysleni :D
- jj, jak neujídat tomu chlapovi..
- No, to je u me aktualni stav, takze mi to asi fakt nevadi :D
- Samé podivné ankety...
- 7.: Tak ještě že to zachraňuješ těma tvýma nepodivnýma :)
- Tohle je ale fakt divná otázka. Jak hubenější? Vždyť každá žena má jinou postavu a hlavně proporčně je mužská a ženská postava jiná. Například v ramenou by měl mít muž určitě větší obvod než já, ale i když jsem celkem drobná, tak když bude mít užší zadek, tak to bude jedině dobře. V pase ale zase už tím pádem musí být silnější. Zkrátka žená má těch obvodů víc a tak se nedá jednoznačně říct - hubenější kluk. Navíc když má žena v pase 60, tak pořád může být dost prdelatá. Kdy je pak kluk "hubenější"? Jaké místo mám porovnávat? Nebo zkrátka to mám brát dle vrstvy podkožního tuku? Pokud bude mít větší kostru, což muži mají, tak už hubenější bude sotva... Prostě nevim, jak to mám chápat.
- A jak to vzít, když holka měří 150 cm a její kluk 190? A to nemluvím o tom, že jinak bude asi odpovídat holka, která má 110 kg a jinak taková, která váží kil 45.
- Jsem hubená a můj přítel taky, takže kdyby byl ještě hubenější než já, tak by mi to vadilo. Takhle jsme oba nějak stejně hubení a kdyby byl někdo z nás hubenější, tak už by to hraničilo s vychrtlostí a to hezký není.
- tak s mojí vejškou 160 cm a váhou 45 kg by to bylo dost divný..:D

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale