Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12824 anket
Vytrženo z diskuze: Který z těchto lidí je vám nejvíce NESYMPATICKÝ? - Anketa 12626

- 1. 2. a předposlední možnost jsou jasně nejhorší. Nakonec jsem dal předposlední.
- Ten třetí
- Sympatie je pocit, kterym soudime hlavne prvni dojem, tudiz.. Nekdo,kdo neprojevuje emoce a je chladny mi vadi vic nez detinsky nebo hlucny clovek, ktery by me v zivote rozciloval vic.
- Z těchto typů mi vyloženě nesympatický asi není nikdo. Každý jsme nějaký, žejo. (Vybrala jsem ale nakonec toho prvního.) Na lidech mi nevadí povaha, temperament, za ty nemůžeme, spíš způsob jednání. Nesympatický mi bývá někdo, kdo je výrazně sobecký, ostatním okolo sebe se vysmívá, ponižuje je, do všeho jim kecá, hnidopich, co tyranizuje okolí. A pak moc nemusím ty, co se předvádí a zoufale potřebují, aby jim někdo věnoval pozornost. A za tu cenu melou kraviny.
- Dobrá anketa!
- Mně nejvíc štvou ta přeslušnělá sluníčka a ti velmi vážní bez smyslu pro humor. Mám rád motto: ,,Sranda musí bejt, i kdyby fotra věšeli." A s těmahle dvěma by to bylo prostě na antidepresiva. Ten melancholik by mi ani moc nevadil, to, že se nijak neprojevuje a nemluví hned totiž neznamená, že nemá smysl pro nadsázku a braní věcí s humorem.
- Zajímavé, zatím má nejvíc ten poslední. Ten bude v pohodě, dokud to bude jen utahování, jakmile to přejde k zesměšňování, asi by mi též vadil nejvíc. Z uvedeného je pro mě nejmíň sympatický určitě ten třetí typ. Nějaký bručoun mi dokáže leda tak zkazit náladu. Čtvrtý a druhý typ mi je naopak sympatický. První by mi asi nejdřív byl sympatický taky, ale po čase mi začne lézt na nervy. Též chválím anketu
- Souhlasím s 6, na sluníčkový, srdíčkový holky mám vysloveně alergii. Všichni se mějme skvěle, posílejme si pusinky, podejme si ručičky a žijm

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale