Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12800 anket
Vytrženo z diskuze: Máte na výběr tyto dvě společnosti, ve kterých můžete žít, kterou z nich si zvolíte? - Anketa 12658

- Na tenhle ankete je jasne videt, ze se snazi predsouvat jisty postoj... nemyslim si, ze je objektivni.
- Na této anketě autora zajímá, co by si lidé vybrali, pokud by měli na výběr tyto dvě možnosti, k čemu mají Češi blíž, to je asi tak všechno.
- Upřímně bych si asi vybrala první možnost. Beru to totiž v kontextu dnešní doby. Jsem zvyklá na jistý standard života- mít postel, teplou vodu, střechu nad hlavou, elektřinu, internet a všechno tohle by mi první možnost dokázala nabídnout. Kdežto žít prakticky jen venku za jakéhokoliv počasí, v teplu, v zimě, mít jen nějakou chýši, jídlo si chodit lovit.. Nevím, ale tohle mi přijde mnohem horší, než být zavřená v domě. Neříkám, že toto by byl nějaký med, příroda by mi strašně moc chyběla, je to těžká volba no. A 100% přesvědčená o svým názoru taky nejsem..
- :-D Ta anketa je vtipná. Dobrá otázka. Šťastnější bych byla určitě jako nahotinka v lese. První představa je na sebevraždu.
- Jsem čekala trošku živější debatu.. :D
- Katysku, tady už živější debaty v poslední době nejsou, nicméně díky za delší příspěvek! Jsem teda sice nehlasovala, protože je to fakt náročná volba, ale jak tak nad tím přemýšlím poslední dobou, tak bych si vybrala druhou možnost. Přece jen mi to přijde přirozenější. Akorát bych se tam tak asi musela už narodit, nedokážu si představit přizpůsobení se tamějším podmínkám, když jsem vyrostla v této společnosti. K první možnosti bych naopak dokázala přejít dnes, není to takový skok, ale byla bych nešťastná.
- Je kombinace města a zahalení/nahoty a přírody podstatná? Jsou přece i části světa, kde ženy chodí zahalené a přitom tráví většinu času v přírodě..
- 7. V této otázce to pro

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale