Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12800 anket
Vytrženo z diskuze: Jakým způsobem zásobujete domácnost potřebným proviantem? - Anketa 12666

- nejsem ten, kdo nakupuje do domácnosti...tahle odpověď tam chybí
- Domácnost zásobuji minimálně. Většinou jím někde v terénu.
- 2.: A není to trochu náročný na peníze?
- 3. Ani ne, já zas tak moc nejím. A samozřejmě to řeším levnými variantami. Například v pondělí ráno si koupím litr kefíru (cca 13 Kč), vezmu ho do práce a ten po 2dcl snídám celý týden po všední dny. Nasypu do toho trochu slunečnicových semínek, lněných semínek - obojí koupím za pár korun a trvá to i měsíce, než to spotřebuju. Pak nějaké vločky - to je asi nejdražší položka. Oběd seženu tak do 60 Kč, ale neobědvám každý den. Poměrně často se mi stane, že oběd od někoho dostanu - od někoho, kdo mě má rád a vaří. Večeři buď neřeším, nebo sním co najdu - jabko, kus sýra, krajíc chleba s máslem... Když jsem se pokoušela žít jako ostatní (dělat nákupy, vařit), ve finále mě to vyšlo dráž a ještě jsem tím zabila spoustu času a energií.
- 4- Tak to co si popsala by mi stačilo leda tak na dopoledne. :D Jinak k anketě- když jsem doma, tak nenakupuju, ale když jsem na koleji, tak chodím na nákup tak každý dva, tři dny. Velký nákupy se mi nechcou tahat busem a potom bych akorát všechno snědla najednou. :D
- 4.: To fakt jíš jak vrabec, mě by to taky zasytilo tak max. do oběda :D Hlavně dopoledne mám největší hlad...
- 4. Já bych umřela hlady. A navíc vařím ráda a ráda si dopřávám nejrůznější pochoutky, takže by mě takový životní styl neuspokojoval. Na druhou stranu ta časová a finanční náročnost tam je, ale co se dá dělat. Co se zásobování týče, neumím moc promýšlet dopředu, co budu dělat, takže většinou zaskočím do obchodu pro právě potřebné ingredience.
- Obedy mame doma vyreseny jin

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale