Iluze svobodné vůle

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12056 anket
Vytrženo z diskuze: Jste pro vypsání závazného referenda o vystoupení ČR z Evropské unie? ( Do diskuze případně můžete napsat, jak by jste hlasovali) - Anketa 12668

- Jako v EU bych asi chtěla zůstat, ale €uro fakt nechci :(
- Nemám dost informací, takže nevím
- Ano
- Jsem jednoznačně pro vystoupení z EU i NATO.
- 4. Mám úplně stejný názor :-)
- Protože si myslím, že většina národa jsou politiky a hospodářství nevzdělaní lidé, kterým jde především o vlastní pohodlí a nedovedou samostatně a kriticky přemýšlet a rozlišovat skutečnost od manipulace, rozhodně nechci, aby rozhododvali o něčem takovém. Raději se o to sama připravím. Stačí mi zkušenost volby prezidenta. Tehdy jsem definitivně spadla z posledního obláčku a nepřeju si, aby o mém životě rozhodovalo stádo. Né že by prasata u koryt o tom rozhodla lépe.
- Hana mi mluví z duše...
- 6. přesně
- Skvělá anketa! Jsem naprosto PRO, aby probíhala referenda ohledně čehokoli a HLAVNĚ ohledně vystoupení ČR z EU!!!!!! A ROZHODNĚ bych hlasovala PRO vystoupení :)
- 9. Děkuji :-) A děkuji za tvůj skvělý příspěvek do diskuze :-)
- Ne, protože většina lidí, včetně mě, se nevyzná v mezinárodní politice, v zahraničních vztazích, v makroekonomii atd. Proto o tom nechci rozhodovat. To je jako bych se zeptal pětiletého dítěte, jaký bych si měl koupit počítač.

Top Ankety    
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2019. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale