Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12838 anket
Vytrženo z diskuze: Vadilo by vám, kdyby váš partner/ partnerka se bavil/ bavila s někým koho obecně nemáte rádi? - Anketa 12677

- Myslím, že mi do toho, s kým se baví, vůbec nic není... Vy, kdo jste dali, že vadilo, máte rádi všechny jeho/její přátele? Tomu nevěřím...
- 1. Souhlasím s tím, že mi to toho nic není, ale to ještě neznamená, že mě to nemůže srát. Neměla bych mu to samozřejmě vyčítat, ale dusit v sobě to můžu, ne?
- Asi by mi to vadilo, ale rozhodně bych po něm nechtěla, aby se s tou osobou přestal bavit. Když po mě nebude chtít, abych se s takovým člověkem stýkala taky, tak bych to asi překousla.
- Záleží, jestli by to byla holka nebo kluk. Pokud by se bavil s klukem, kterého nemám ráda, tak by mi to nevadilo v případě, že se s ním nemusím scházet. (teda pokud by ho moc neovlivňoval) Bratrové přítelkyni kdysi vadil jeden jeho kamarád a naprosto jsem to v tomto případě chápala. Pokud by se jednalo o holku, nejspíš by mi to vadilo. Jestli bych něco řekla nebo si to nechala pro sebe, to nevím.
- Tady záleží hodně na okolnostech. Na tom, jak moc by mi ten člověk vadil, i na tom, jak často by se s ním přítel bavil. A taky na tom, jak moc by byl tím člověkem ovlivňován.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale