Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12823 anket
Vytrženo z diskuze: Snažíte se v hotelu šetřit a neplýtvat energiemi ( osvětlení, topení, elektrické spotřebiče) se stejnou důsledností jako doma, kde za to platíte? - Anketa 12678

- Nikdy jsem v žádném ubytovaný nebyl
- Upřímně moc nešetřím. Né že bych naschvál nechala všude rožlý a topení by mi jelo bezdůvodně naplno, ale třeba ve sprše si pod teplou vodou ráda postojím. Teď to takhle zažívám na koleji, jsem ráda, že za energie nemusím doplácet.
- 3. Jinak - ač mne samotnou to u mne překvapuje, tak si schválně užívám, že nemusím šetřit. Taky když mě dvě noci stojí jako doma celý měsíc..., tak ani nemám výčitky.
- nějak to neřeším ani doma. Prostě energie využívám, jak je to zrovna potřeba a více nad tím nepřemýšlím. Nějak by mne třeba nenapadlo si udělat z ubytovacího pokoje saunu, protože to je vlastně v ceně...
- 4.: A když odejdeš na celý večer z bytu/domu a po sto metrech zjistíš, že si ve spěchu nechal rozsvíceno v celém bytě, vrátíš se nebo ne?
- to nevim, to se mi ještě nestalo, ale nejspíše bych se vrátil.
- Taky doma nějak přehnaně nešetřím, ale určitě nenechávám zbytečně rozsvíceno a nevytápím do aleluja. V hotelu si pak rád dopřeji dlouhou teplou sprchu a neřeším dobu puštěné klimatizace/topení - prostě si to udělám příjemné. Každopádně si myslím, že obecně spotřebuji v hotelu méně energií než průměr (i když teda u té sprchy možná ne :D ).
- Vůbec to neřeším, ale ani doma nad tím nijak zvlášť nepřemejšlím
- Topení si dávám na minimum. Nemyslím, že bych šetřila, ale prostě se mi líp dýchá, když tam není přetopené. Co se světel týče, tak zhasínám, nejsem-li v místnosti, to samé televize, rádio, atd. Jediné, s čím asi moc nešetřím, je voda. Ve sprše si občas pobudu dýl.
- Nevím, v hotelu jsem byl naposledy tak před 10 lety? Jinak doma na topení hodně šetříme, já topím jenom v noci (v zimě). Ale tohl

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale