Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12855 anket
Vytrženo z diskuze: Kdo je váš favorit ve StarDance? - Anketa 12680

- No rozhodně kdokoli jinej než Pavlásek, ten je mi tak nesympatickej, až se mi z něj zvedá žaludek, pardon... Dala jsem Mareše, protože zrovna jemu to jde... a polovinu těch lidí tam ani vůbec neznám
- Včera jsem se dívala poprvé a docela mě to zaujalo, ale kvůli Kostkové, kterou tak nemám ráda, se na to asi dívat nebudu. Pavláska mi je strašně líto, nechápu proč tam dávají někoho, kdo neumí udělat tři kroky do rytmu. :D Taky jsem dala Mareše, přijde mi, že je z nich nejpohyblivější, ještě možná ta Schneiderová.
- vsichni krom leony, ac tanci dobre, a pavlaska. ten je sice ve stardance vtipnej (stand-up comedy nemam rada, tudiz mi to ani neprijde vtipny), ale tancit fakt neumi. ale at je tam klidne do finale, fakt me bavi :D
- Já dala Schneiderovou, fandím jí. Je mi sympatická a i dobře tancuje. O Marešovi jsem si vždy myslela, že je to takový namyšlený floutek, ale ve StarDance se chová normálně. Ten taky hodně dobře tancuje. Jinak Pavlásek tam nemá dávno co dělat. Já vím, někdo ho má možná rád, ale pokud je to taneční soutěž... Nevím no.
- Tadyti """komici""" se tam vždycky sice drží dlouho, ale vyhrát je lidi nenechaj :)
- Nesleduji, nemám televizi.
- Rozhodně Marie Doležalová a Marek Zelinka jsou mými favority a také jsem jim teď dala hlas. Jsou to takový veselý a zároveň tanečně skvělý pár. Moc se k sobě hodí. Myslím si, že Lukáš Pavlásek je přímo trapný ve svém "humoru" a také je příšerný tanečník, avšak je mi líto Lucie Hunčárové, která musí tančit s takovým dřevem. Je mi líto, že zatím vypadávají dobří tanečníci kvůli nějakému komikovi. Proto fandím SD 7, SD 5, SD 10 a až na konci 6.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale