Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12800 anket
Vytrženo z diskuze: Změnili jste si na facebooku profilovku pro vyjádření podpory Francii? - Anketa 12689

- Ne, kdybych si měla měnit profilovku kvůli každé tragédii, tak bych to dělala několikrát denně. A nebudu to dělat jen protože je zrovna Francie tak mediálně protěžovaná. Čímž samozřejmě neříkám, že to není tragédie a není mi to líto.
- nebudu se účastnit toho hromadného pokrytectví.
- Nebýt dlouhodobě krátkozraké politiky Francie, Německa a dalších zemí současné EU (tento proces začal již mnohem dříve), tak k takovéto tragédii nemuselo vůbec dojít. A dá se bohužel očekávat, že toto je pouze začátek a zkouška na další podobné akce.
- Ti co si tu profilovku změnili, mám na vás jednu otázku. Proč jste si nezměnili profilovku, když nedávno IS zničili ruské letadlo, ve kterém zahynulo 224 lidí?
- Protože fb nenabízel změnu na "ruskou" profilovku.
- a nenabízel ani "ruskej" hashtag, viď?
- Já jsem si ji změnila z jednoho prostého důvodu... Většina lidí, kteří kritizují ty, co si ji změnili, říká následující: "Jste trapní blbci, stejně tím nic nezměníte, akorát tak chcete jít s trendem, kdybyste radši pomohli..." A co dělá většina těchhle kritizujících pro pomoc Francii? Vůbec nic. Akorát sedí doma na zadku a píše, že nejlepší by byla pořádná pomoc místo nějaké změny fotky. A dělá jim to dobře, protože Češi nejradši ze všeho kritizujou (čest výjimkám, samozřejmě). Proto já, když nevím, jak pomoct (nemám s tím zkušenosti), tak aspoň vyjádřím podporu tak, aby jiní lidé znali můj názor na věc. Navíc jsem četla, že jedna paní z Francie se hodně dojala, když viděla, kolik lidí si ty fotky mění, a říkala, že je to hrozně pěkné udělat takové gesto - i když tak nepatrné. Takže tohle za mě.
- Ne, nebudu. Lidí, kteří zahynul

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale