Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12800 anket
Vytrženo z diskuze: Představte si , že byste měli koupené letenky do Paříže . Zrušili byste let kvůli pátečnímu teroristickému útoku ? - Anketa 12693

- Rozhodně ne, klidně bych tenhle víkend jel.
- Já jsem měla jet do Londýna za týden. Nejedu
- 2.: Proč?
- Určitě ne, jela bych úplně v klidu.
- Trochu počítám s tím, že po tomto útoku hned tak rychle další nepřijde, aspoň ne do Paříže, přinejmenším mám za to, že budou vše víc hlídat. Ale třeba do Říma bych se bála. Do Paříže bych nejspíš nic nerušila.
- No, tak já su asi posera, ale asi bych nejela...
- Táta letí z Karibiku do Paříže a v Paříži přestupuje na letadlo do Prahy. :(
- Teď budu asi za totálního ignoranta, ale nevím o tom, co přesně se stalo ve Francii (bylo to vůbec v Paříži?), takže bych tam zcela určitě jela.
- Asi bych neletela, ale to nikam, mam uz docela strach. Letos jedem na dovcu jen po Cechach. Svatej klid, vinohrady, juuu.
- Asi ano zrušil bych to. Teď bych nejel ani do Prahy. Pokavaď se nic nezmění, tak odteď nenavštěvuju velká města a vyhýbám se akcím, kde je větší počet lidí na jednom místě.
- 10- Proč ta paranoia? Stejně kdyby se vedle tebe někdo odpálil, tak už ti to bude jedno a nikdy nemůžeš předvídat, kde se něco takovýho stane. Já naopak bych o to spíš jela- třeba, když byl ten teroristickej útok v Tunisku, tak jsem fakt zvažovala, že pojedu a kdybych na to tehdá měla, tak bych i jela, protože cestovky snižovaly cenu až na polovic.
- 8. Partička fanatických muslimů šla v Paříži na koncert kapely Eagles of Death Metal a při songu Kiss the Devil tam zastřelili asi přes sto lidí. Zda kapela stihla zahrát i jejich hit Already Died, nenám informace. No, a pak se taky jiní ve jménu Alláha snažili vybuchovat na stadionech a střílet lidi po kavárnách... Do Paříže bych klidně jel...
- 10.: To už j

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale