Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12853 anket
Vytrženo z diskuze: Souhlasíte s tím , že se letos na Vánoce zruší rozsvícení stromu na Staroměstském náměstí ? - Anketa 12696

- Je mi asi jedno, co si v Praze udělají se stromečkem. :)
- rozsvítí ho jinde?
- Ne že bych se tam chystal (bez ohledu událostí v poslední době), na jednu stranu je možné chápat obavy, ale není to přesně to co nechceme? Měnit naše zvyklosti apod.?
- Jako 1.
- Jako 1. a 4.
- 3. RealHonza: Proč bychom neměli měnit zvyklosti? Občas se ukáže, že to byla blbost, nebo třeba že už to prostě není potřeba.
- 6.: Teď jsem to myslel v reakci na většinu politických prohlášení, ve kterých znělo, že si nenecháme nabourat náš životní styl apod. Netvrdím, že na co jsme zvyklí je automaticky správné, ale třeba konkrétně tradice v rozsvícení stromku, která zanikne kvůli hrozbě terorismu, je nabourání našich zvyklostí ať už se jedná o podstatnou či nepodstatnou entitu v našich hodnotách a ať už já nebo ty nebo kdokoliv jiný by se šel nebo nešel na ten Staromák podívat.
- Pokud by to bylo za uctění obětí, tak je to příjemná změna. Pokud z jakéhokoliv jiného důvodu, tak nevidím důvod.
- Musím ale také souhlasit s 3. a 7. RealHonza má pravdu.
- 7. Skvěle řečeno
- Díky Hani.
- Ja ten strom nahodou videla a je to trapny strom,vetve jako by chcipaly,visi dolu,ve strome jsou kovove tyce,vyzdobc preplacana.nechapu co s tim praha dela tolik caviku My mame mensi,ale krasnejsi.vubec se nejake rozsviceni konat nemuselo.
- To bylo tak mimochodem Jinak je putna,jestli lide byli na rozsvecovani,kdyz jsou pak mesic davy na trzich.z hlediska bezpeci tedy meli zrusit i trhy

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale