Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12872 anket
Vytrženo z diskuze: Anketa pro ženy : Spoléhaly jste někdy na přerušovanou soulož jako na jedinou možnost antikoncepce? - Anketa 12698

- Není mi moc jasné, proč se otázka vtahuje na ženy, ale třeba pak přijde porovnání s muži...
- Ne, nikdy jsem na to nespolihala.
- Ne
- Ne, nikdy.
- Skoro vždycky. Někdy ani to ne.
- Jako Hana a zatím to vychází :D
- Jestli na tohle někdo spoléhá, tak to je fakt něco... jistá redukce rizika je jasná, ale sakra, měli jste někdy biologii?
- Holky a muzu se zeptat, co vas k tomu vede? Nemate strach? Je to tak, ze treba s ditetem pocitate, kdyby prislo, nic se nestane, nebo spis verite, ze to nevyjde, ze budete mit stesti? A co kdyz to nevyjde a otehotnite? Tyjo, ja bych si to nemohla vubec uzit, kdybych vedela, ze muzu otehotnet. Vek sice mam, zazemi taky, ale dite jeste nechci. Nenechavam nic nahode. A tohle mi zrovna o nahode prijde.
- Proč je to jen pro ženy? Copak muž nad antikoncepcí nepřemýšlí?
- 7. Právě možná proto, že znám biologii hodně dobře - žena je plodná v měsíci jenom pár dnů. To je jedna věc 8.A za druhé - nikdy se mi nestalo, že bych měla pocit, že by případné otěhotnění byla nějaká velká tragédie. I když podmínky k tomu ještě nikdy nebyly optimální. Většinou (vždycky) se toho otěhotnění bál/bojí víc ten chlap - takže já jsem se o to nestarala. Ať se stará ten, komu to vadí, ne?
- Nesouložím, nejsem prase!

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale