Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12799 anket
Vytrženo z diskuze: Myslíte si, že je na světě více kuřáků nebo nekuřáků? - Anketa 12699

- Řekla bych, že většina lidí na světě na cigarety nemá, i když kouřit se dá i uschlá tráva. Pokud je ale řeč o závislosti na nikotinu, tak to se bude týkat asi menšiny. Ale možná se mýlím, statistiku jsem nesledovala.
- Věřím, že svět není tak zkaženej a že je podstatně víc nekuřáků.
- Záleží, co to znamená kuřák. Je člověk, který si zapálí jednou týdně kuřák? A co člověk, který vykouří jednou za čtvrt roku na nějaké akci půl krabičky? Ale i tak si myslím, že nekuřáků je poříd víc, jak říká Hana, je obrovské množství lidí, které na to prostě nemá.
- Co to je za otázku? Určitě nekuřáků
- No, sice se to nezdá, protože neudusit se na ulici pro mě často bývá největším úspěchem celého dne, ale nekuřáků naštěstí bude opravdu více.
- Celosvětově se odhaduje počet kuřáků za Zemi na 1,3 miliardy. Podle průzkumu Eurobarometr v ČR kouří asi o 2.300.000 lidí.
- 3. Já myslím, že ve statistikách se za kuřáka počítá ten, co kouří pravidelně (každý den). Ale pokud to sečteme např. v rámci ČR, tak současných denních kuřáků, příležitostních kuřáků a bývalých kuřáků je dohromady více než nekuřáků.
- Kuřák aktivní nebo i pasivní? Kuřák jen cigaret nebo i dýmky, shishy, marihuany?
- 8. Aktivní kuřák cigaret.
- 9. tak tedy nekuřáků :)
- No, dejme tomu, že v civilizovaných zemích bude o trochu víc kuřáků, nicméně na světě = i třeba v Africe, takže nemyslím, že by bylo víc kuřáků.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale