Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12834 anket
Vytrženo z diskuze: Ako máte doma riešené WC a kúpelňu? - Anketa 12707

- Odděleně
- nad podobnou anketou jsem před pár dny zrovna přemýšlel. Odděleně. Hajzl v kouplně bez samostaně oddělenýho dalíšho hajzlu je strašná úchylárna.
- 2. A tak jako nikdo Tě nenutí psát hovnama strašidelné názvy po zrcadle ;-) Můžeš jít normálně na záchod...
- 3. Inspirace zajímavá, to se musí nechat :) Jde mi spíš o to, pokud se někdo třeba koupe a potřebuješ nutně na záchod, tak musíš do dřezu nebo do květináče :) Samozřejmě, malá by se asi ještě nějak dala, pokud jsou obě strany navzájem seznámeny a smířeny s intimnostmi, ale když mi tuhle někdo vyprávěl, jak se tak koupe a někdo mu jde do toho na férovku srát, tak tomu říkám ta pravá koupelno-záchodová chuťovka.
- 4. Jo taky mi známí vyprávěli jak se sprchují a druhej tam je normálně na záchodě :D Já souhlasím s tebou, koupelna a wc musí být oddělené.
- :-D Tak to zase nenapadlo mě... U mámy to takhle je, ale v baráku je ještě další koupelna se záchodem. Málokdy jsou obě koupelny obsazené někým, kdo je ve vaně. Pokud mají takhle někde jen jednu jedinou koupelnu a je jich doma třeba 5, tak to může být veselé, uznávám. Ale zase to tu rodinu může jaksi intimně spojovat :-D
- V byte oddelené, v dome spojené.
- Vařit v obýváku a srát v koupelně - geniální trend!

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale