Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12823 anket
Vytrženo z diskuze: Co byste preferovali v restauraci, kde jste například s pěti přáteli a všichni si společně objednáte jídlo? - Anketa 12725

- Preferujem druhú možnosť, aby nám priniesli jedlo všetkým naraz. Ale v skutočnosti sa uplatňuje prvá možnosť, veľakrát sa mi v reštaurácii stalo, že najprv priniesli jedlo jednému a až trebars za 5 minút druhému. Je to dosť blbé, keďže ten prvý už má svoje jedlo pomaly zjedené a Vám až vtedy donesú to vaše jedlo.
- Je nepsaná povinnost servírky či číštníka,ža musí jídlo donést ke stolu všem najednout. jednou se mi stalo, že nedonesli a bylo velmi trapné, když 9 lidí bylo po jídle a já teprve dostala jídlo a všichni na mě čekali, ani jsem to jídlo nedojedla.
- Pokud si clovek neobjedna sufle, neexistuje, aby stejne chod prinesli pozdeji.
- Mně je to asi úplně šumák :) Stejně jedna servírka těžko unese šest talířů, takže to prostě naráz nedonese, leda by přišly dvě... Ale tak dala jsem druhou možnost (stejně bejvám obvykle ten poslední... :D)
- Určitě druhá možnost. Nevadí mi, když to nedonese hned naráz, to ani nejde. Ale poté, co donese od stolu jednomu či dvěma, by mohla hned přijít se zbývajícím jídlem. A přijde mi, že to tak většinou donesou. Jen posledně nás na jedné oslavě bylo trochu víc a některá jídla jim trvala třeba o hodinu dýl než jiná, sice nás na to upozorňovali, ale stejně...
- Stalo se mi už, že všichni jedli a mě přinesli jídlo jako poslední. Nebylo to moc příjemné být hladová a dívat se na to, jak všichni ostatní už jí a dlouho čekat na svoje jídlo, takže určitě volím druhou možnost.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale