Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12835 anket
Vytrženo z diskuze: V případě, že není možnost nastavení/ konkrétního reagování ( s odsazením) / či jiného řadícího kritéria a musíte si vybrat - jaký způsob řazení komentářů na stránkách internetových diskuzí preferujete/ považujete za logičtější? - Anketa 12727

- Asi spíš to druhý, ale nejlepší je samozřejmě strom
- První možnost považuji za pohodlnější a vhodnější, pokud diskuzi jen pročítám. Druhou možnost považuji za praktičtější a vhodnější, pokud do diskuze i něčím přispívám. Ale to jen osobně ;) Kdybych si ale prostě musela univerzálně vybrat, pak tu druhou.
- 1. Taky mám nejraději, když se dá reagovat na konkrétní komentář (příspěvek se zařadí hned pod něj s odsazením). Bohužel, většina webových stránek (a jim příslušná diskuzní fóra), co znám a navštěvuji, tuto možnost nenabízí :/ :)
- No ťažko povedať, chodím do diskusií kde to je tak aj tak a vyhovuje mi oboje. Takže nebudem hlasovať.
- Spíše od starších po novější. Pokud je na některý komentář reagováno, je pro mě praktičtější přečíst si nejdříve ten, který tu reakci vyvolal, než naopak.
- Dlouho mi vyhovoval ten první model, ale protože to bylo skoro všude opačně, tak jsem se postupem času nějak přeorientovala a už jsem zvyklá na ten druhý. Jsem ale zvyklá tím způsobem, že čtu odspodu nahoru.
- Určitě ten druhý (nevím, jestli to je logické z hlediska směru čtení odshora dolů, ale viz Hana a častější výskyt). 1.: To ale motáš dvě věci dohromady - strom je samozřejmě fajn, ale pokud se bavíme o příspěvku 1. řádu (tedy ne o reakci), tak má být pod nebo nad tím předchozím?
- 7.: Vždyť odpovídám, že spíš to druhý :)
- 8: jn, sorry :D
- Aha, tak reakce... tak ta je lepší níž :-D
- První možnost jednoznačně. Číst diskuzi jak Arab se mi většinou moc nechce, tyto stránky mi v tomto ohledu naprosto vyhovují. :)
- To záleží...

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale