Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12800 anket
Vytrženo z diskuze: Dovolte jednu nudnější věcnou anketu: Pokud nakupujete zboží na internetu, jaký způsob platby většinou volíte? - Anketa 12759

- Vždycky předem, protože to za mě většinou přebírá někdo jiný a nechci ho tak otravovat ještě s platbou.
- Též platím většinou předem. Je to 1. levnější, 2. pohodlnější, 3. baví mě spoluvytvářet důvěryhodné klima :-) Jen výjimečně zadávám platbu dobírkou, to když se mi obchod z nějakého důvodu nejeví důvěryhodným, ale má zboží, o které stojím. Anebo když se jedná o vyšší obnos. Anebo když je to ze zahraničí, protože převod do jiné země nemám úplně v malíku. Všechny tyto důvody ovšem jsou v minimu případů.
- Většinou předem, protože za to nejsou poplatky...jinak dobrý načasování, zrovna se přihlašuju a jdu si něco objednávat :D
- Nechápu tu předmluvu Hani ... zbytečná, je to normální anketa. V drtivé většině platím kartou přes net, není poplatek navíc (většinou), rychlejší, jednodušší, zautomatizované (bez opruzu řešit při převzetí ještě prachy).
- V 99% prípadov platím pri prevzatí tovaru. Nebudem riskovať, že pošlem predom peniaze obchodu a oni mi potom nič nepošlu, alebo pošlu prázdnu krabicu. Platbu predom možem zvoliť na overených stránkách ako napr. alza.cz alebo mall.cz Ale na ostatných stránkach to neriskujem a radšej si zaplatím tých 60 korun za platbu pri prevzatí napr. na zásilkovni :-)
- 4. dneska už to taky moc nechápu. Asi nějaký závan z mého nižšího sebevědomí. Občas sem nedám anketu jen proto, že se mi nezdá dost zajímavá a nechci otravovat. Ale tohle jsem opravdu chtěla vědět.
- 6.: Mně ta anketa náhodou vůbec nepřijde nudná, naopak se mi líbí :)
- 7. Tyjo. Dík :-)
- 7:: přesně tak
- Vlastně z těch 12 anket na téhle stránce je naprosto bez diskuze nejlepší.
- 10. :-D tak to mě pobavilo. Zkusím si tedy příště víc

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale