Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12853 anket
Vytrženo z diskuze: Jakou si myslíte, že má naše planeta budoucnost? - Anketa 12770

- No, lidi si sice začínají uvědomovat problémy, ale ne až tak moc, takže lepší už to nebude...takže nejblíž je mi první možnost
- Vačšina prorokov sa v predpovediach zhodla, že do roku 2050 (nepamatám si presne) zažijeme 3. svetovú vojnu, globálnu klimatickú katastrofu (prestane prúdit teplý golfský prúd, asteroid preletí tesne okolo Zeme a vyvolá zemetrasenie), zomrie velmi vela ludí, nastane nové rozdelenie sveta, všetci ludia (vrátane vysokých funcionárov) si uvedomia, aká zlá spoločnosť bola a všetko sa zmení, budu sa poskytovať požičky bez úrokov atd. - Tak som zvedavý či sa to naplní.
- Bude to v pohode. Lidi osidlej Mars a pote i dalsi planety mimo nasi Soustavu. Lidi jsou pozehnanim teto planety a zivota vseobecne. Zadny jiny dosud znamy druh neni schopen vesmirneho cestovani a to je pro preziti zivota jako takoveho naprosto nezbyte. Nejvetsim prinosem jsou vsak pouze inteligentni lide, nikoliv nabozensti fanatici a nenazranci, kteri chteji vice penez a statku, nez kolik jich nezbytne potrebuji... Takovy je muj nazor.
- 3. S tím bych víceméně souhlasil.
- Lidi si sice problémy začínají uvědomovat, ale nic s tím nedělají, pořád si myslí, že to má řešit "někdo jiný" a navíc si je uvědomuje jen zlomek lidí, co má vzdělání. Celé miliardy negramotů nemají ani páru a navíc se daleko rychleji množí. Moc růžově to nevidím. Tedy pro naše pokolení. Ale možná až to tu v tomto nebo příštím století trochu prochcípá, tak pak by se to mohlo zase nějak obrodit. Planeta sama se z toho dostane určitě. Stačí když přežijí některé mikroorganismy (ale bude toho určitě víc) a může se frčet dál.
- Jsme hovno v trávě. Nic neznamenáme. Vyhyneme a já bych si

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale