Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12834 anket
Vytrženo z diskuze: Jací jste řidiči/ ky? - Anketa 12771

- Zařadil bych se mezi asertivní, nicméně sem tam i ten "řadový". Btw. Vím, že příklady v závorkách mohou být dost rozporuplné, ale nelze dělat možnosti pro všechny, kteří v obci jedou kilem a zároveň na oranžovou do sebe radši nechají narvat kamion než aby jí projeli apod. Takže berte s rezervou.
- Asi radový. Ale z poslednej možnosti spľňam to, že za tmy nejazdím. Neznášam to, není taká viditelnost a bojím sa, že mi skočí do cesty zviera a jelikož je tma, tak ho uvidím neskoro. Možno, keď budem skúsenejší, tak sa toho bát nebudem. :)
- Hezká anketa! ;-) Z možností jsem řadová řidička, ale vytvořila bych si speciální kategorii - vášnivá řidička - miluju řízení, byť moc nevybočuju. Je to pro mě přirozené jako dýchání, dokážu si představit, že bych se řízením živila.
- Rychlost neřeším mimo obec nebo pokud tam není rychlostní omezení, to tam většinou nebývá pro srandu. Na žlutou, pokud za mnou něco jede, přidám, pokud ne, tak dle nálady, ale také se spíše snažím projet. Červený se víceméně úspěšně vyhýbám. Přejíždění z odbočovacího pruhu do průběžného před křižovatkou - Tam využívám toho, že se třeba na předešlé křižovatce rozjedu mnohem rychleji, než ostatní. Pokud to výjimečně nevyjde, tak se tam snažím zařadit, ale záměrně to nedělám. Pokud je hustší provoz, řadím se dříve. Zip, ten dodržuji, nidky netroubím, dříve nepouštím (jsem schopen pustit maximálně kamion), snad pokaždé se řadím z levého pruhu. V místech, kde je známo jeho chronické nedodržování, se klidně i vecpu a tomu neuměteli, ať třeba praskne cévka nebo klakson. Takže budu něco mezi agresivním a asertivním řidičem. Tedy dle těch měřítek v závorkách, snažím se jezdit především

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale