Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12800 anket
Vytrženo z diskuze: Máte nějaké vady na kráse? Která vám nejvíce vadí? - Anketa 12773

- Nevadi mi zadna, naucila jsem se s tim zit, ani nemam zadnou tak velkou, aby mi vylozene vadila. Z nabidky jsem vybrala nehty, mam je maly a kulaty, ale komplex z toho davno nemam.
- Ano mám a aj mi to dosť vadí, ale nechcem sem písať o čo konkrétne ide. Aj furt uvažujem, že by som išiel na zákrok, ale furt váham. Potreboval by som sa o tom s niekym porozprávať, ale no hanbím sa niekoho na to opýtať.
- Vad na kráse mám opravdu hodně, ale už jsem se naučila nemít z nich komplexy. Ostatním lidem to stejně nikdy nepřijde tak hrozné a proč si sama vytvářet problémy. Je jednodušší se tím prostě nezatěžovat.
- Podobně jako 1 a 3. Něco by se našlo, ale také se snažím se tím už netrápit. Spíš bych to řekla tak, že by to mohlo být lepší (například bych mohla mít hustší vlasy, delší řasy, plnější rty apod.), ale to by asi mohlo být vždycky a s tím, jak to je, se dá žít. 2. Tak teď jsi opravdu podnítil mou fantazii... ou jéé
- štve mě na mé "kráse" tak 20 věcí možná víc.takže jinak.
- Z uvedeného vůbec nic. Jiných věcí by se ale našlo poměrně dost. Když jsem byla menší, dost mě štvaly třeba pihy. Ty ale většinou zmizí v zimě. Teď už mě to netrápí, dokonce jsem od různých lidí slyšela, že se jim to líbí. Teď se těch věcí taky najde pár, ale snažím se věnovat pozornost něčemu jinému. Jo a ty nehty v možnostech mi přijdou vtipné - nikdy mě nenapadlo zaměřit se u kohokoliv na nehty, natož u sebe
- Mam mnoho vad na krase, ale kdo je nema. Prijala jsem je, nemam potrebu proti nim bojovat... A zjistuji, ze kdyz je neresim ja, tak memu okoli jsou ukradene.
- Jsem hnusnej celej a strašně závidím hezkejm lidem, hlavně holkám.
- 2 - čuráky fakt zv

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale