Proč je racionální nakoupit kryptoměny?

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12024 anket
Vytrženo z diskuze: Představte si, že se Vám zjeví pohádkový džin a řekne Vám, že Vám splní jedno přání ( s podmínkou, že nebude na první pohled zlé, např. zabití člověka) . Jak s ním naložíte? - Anketa 12776

- Přál bych si neomezeně přání. Následně bych po něm chtěl, aby mi vždy nejprve sdělil důsledky mých přání. A pak by se uvidělo.
- Džin splní pouze jedno přání. I v pohádkách platí, že když džinovi řekneš, že chceš nekonečně mnoho přání, tak se na Tebe vykašle a zmizí... :D
- 1. Ty mas vyreseno :D
- Taky jsem chtěla říct, že bych si přála dalších milion přání :D
- 2. Neviděl jsem žádnou pohádku, kde by někdou vyzkoušel přát si více přání :D
- Stndaa - přesně a vždycky mě neuvěřitelně sralo, že jsou tak blbý -_- :D
- Nebo to říct nějak vychcaně, třeba "Přeju si, aby byl každej tvor na planetě šťastnej (takže i já) :D
- Když nad tím přemýšlím, tak je ten život nakonec nejlepší tak, jak je a jak má být (to už jenom proto, že jiný nebude :-D)
- Asi bych byl stejně vychytralý jako Stndaa :) :D Kdyby mělo být jediné, tak by to bylo skoro určitě pro můj vlastní prospěch.
- Já jsem taky vždycky v pohádkách nechápala, proč si nepřejou nekonečně mnoho přání :D A k anketě...přála bych si něco pro sebe, jsem asi sobec, ale co... :D
- Kdyby to mělo být jediné přání, tak si přeju víc džinů.
- 5. Tak ale například už Krakonoš říkal, že kdo chce moc, nemívá nic. A já souhlasím, hamižnost se nevyplácí. Představa, že se mi vždycky bude plnit co chci, je na sebevraždu. Vede to k úplné destrukci osobnosti a ztrátě smyslu života. Maximálně bych došla k tomu, že si přeju, abych si už nic nepřála.
- Jinak teda hezká anketa, dobré možnosti, chválím.
- Já věděla, že tam mám ještě zadat "nemůžete si žádným jakkoli rafinovaným způsobem přát více přání" :D Hana: Děkuji :)
- 12. Neomezeně přání přece ještě nemusí být o hamiž

Top Ankety    
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2019. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale