Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12838 anket
Vytrženo z diskuze: Přehnal to prezident Miloš Zeman s výrokem o tom, že nedemokratickou cestou, jak se zbavit premiéra Sobotky, je samopal kalašnikov? - Anketa 12779

- Můj názor. sama bych sobotku ráda poslala do hajzlu. nic nedělá, jen má kecy jak musíme migrantům pomáhat. to nejsou lidé, co utíkají před válkou, jsou to lidi, co chtějí prostě do evropy a žít na sociálce a dělat tady čurbes, nebo oni jak řekl zeman se nejsou schopni přizpůsobit, jen sobotka furt tlachá o solidaritě. už dávno jsme měli k hranícím postavit vojskou a zastřlit každého, kdo by tu vlezl
- Sobotku nemám ráda kvůli jeho současnému přístupu ke krizi, Zemana nemám ráda kvůli tomu, jak se chová a jak se vyjadřuje. Je fakt, že tvrdá doba si vyžaduje tvrdá řešení, ale dokud to nemyslí smrtelně vážně, tak by se měl kontrolovat.
- Neslyšela jsem to, ani o tom nic nevím. Zemana se snažím ignorovat. Je mi jasné, že říká spoustu píčovin jen proto, aby na sebe upozornil, ale já mu tu radost neudělám. Ať si pindá co chce, jde to už mimo mě.
- Přesně jako Nairaan
- Ježiši vždyť to byla jen vtipná poznámka. Viděli jste to video vůbec? Řekl, že demokraticky se dá jakýkoliv politik, včetně prezidenta, sesadit buďto demokraticky- svobodnýma volbama a nebo nedemokraticky- kalašnikovem. Vůbec neříkal nic proti Sobotkovi, zase zbytečně nafouknutá aféra o hovně.
- Nepřekrucujte. O Sobotkovi nepadlo ani slovo. Dotaz zněl, jak se zbavit premiéra. Je snad Sobotka jediným premiérem na světě?
- 7. Á, do diskuze vstoupil sám pan velký řečník Miloš? Vítejte, pane prasidente!
- Prezident je cool! Pokud mu to zdraví dovolí, bude prezidentem i dál, zatímco Bohoušek a místní zrůdy si budou ohlodávat nehty.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale