Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12834 anket
Vytrženo z diskuze: V Americe existuje střední škola, kde studenti nejsou systematicky vzděláváni výukou, ale mají zde možnost vzdělávat se jak chtějí, učit se jen to, co je zajímá a co si myslí, že zužitkují - žádný učební plán a osnovy, žádné testy nebo výuky, jen na požádání - statistiky dokázaly, že studenti z této školy mají 82% šanci dostat se na požadovanou vysokou školu, narozdíl od celostátního školského průměru 63%. Jaký na to máte názor a dali byste své díte na tuto školu, namísto té klasické? - Anketa 12780

- Sorry za chybu - mají samozřejmě 82% úspěšnost dostat se na VŠ, ne šanci.
- No na střední si myslím, že by nějaký koleje měly být postaveny, přecejen od průměrného náctiletého se nedá očekávat, že budeš dostatečně uvědomělý, nicméně zní to zajímavě a může to mít svá pozitiva. To spíš na VŠ mi přišlo, že v rámci oboru jsme si nemohli skoro nic změnit a tam si myslím, že je to velká škoda.
- sice mi nejsou známy úplně podrobnosti, ale přesto bych spíše volil takovoutu školu. Ale nemyslím si, že úplná volnost by byla také vhodná, některé předměty bych nechal povinné bez povinné docházky, student by ale musel pravidelně prokazovat jejich znalost. Tyto předměty by ale většinou více či méně souvisely s jeho výběrem předmětů.
- No, nechala bych rozhodnout své dítě. Pokud by chtělo, neměla bych s tím problém. Sama bych si takovou školu vybrala s největší radostí.
- Vzhledem k tomu, že dnešní děti zajímá tak akorát alkohol, pornografie a smartphony, tak dát je na takovou školu by znamenalo akorát ztrátu peněz.
- Je to rozhodně lepší, než tady. V USA mají studenti povinné takové ty základní předměty (matematika, angličtina...) a potom mají spoustu volitelných, tudíž si vyberou to, co je baví a už od střední mají v podstatě nějaké zaměření.
- Určitě bych tam svoje dítě nedala. Takové pseudoškoly neuznávám. Je sice pěkné vzdělávat se jen v tom oboru, který mě zajímá, ale podle mě je potřeba mít ten všeobecný přehled a to tyto školy tak úplně nenabízí. Tohle jsem poznala na vlastní kůži v Americe, když mě tam skoro uctívali za to, že jsem dokázala vyjmenovat japonské ostrovy, že jsem věděla hlavní město Pákistánu, že jsem uměla spočítat kvadratickou rov

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale