Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12770 anket
Vytrženo z diskuze: Souhlasili byste s vytvořením nové daně v rozumné výši, která by jako veřejný statek hradila Wi- Fi, jenž by pokrývala celé území České Republiky, byla dostatečně rychlá a měl by na ní každý přístup? - Anketa 12782

- jo, ale wi-fi by toho asi nebyla schopná, musela by to být kombinace se satelitním internetem, aby pokrytí bylo fakt dobré všude, i v malé vesnici v údolí, která je dál než 15km od nejbližší větší obce, kde do teď není mobilní signál.
- Ono to tak stejně jednou bude ... internet bude mít stále větší význam a nějaká daň nebo poplatek se stejně zavede, dávám tomu max 20 let.
- No, GSM síť má taky takový význam a téměř 100% pokrytí a daň se z něj neplatí. V případě wi-fi bych to viděl podobně, jak to dělá UPC, jestliže u nich máš předplacenou službu, můžeš se zdarma připojit na kterýkoliv jejich router. (jednoduše řečeno) I když se mi to zdálo zprvu jako dobrá myšlenka, spíše bych se tomu nakonec vyvaroval a nechal to na soukromých společnostech. Jak to vypadá s těmi státními, všichni dobře vidíme.
- Kdo chce mít internet všude (teda tam, kde je pokrytí, samozřejmě...), platí si internet v mobilu, kdo není závislej, tomu je to jedno ;) asi spíš ne...
- V žádném případě. Takhle nějak vypadají moje noční můry.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale