Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12834 anket
Vytrženo z diskuze: V jakém úmoří bydlíte? - Anketa 12795

- Černýho, ale pár kilometrů od nás probíhá rozvodí se Severním :) Jinak pěkná anketa, jen si myslím, že většina lidí asi nebude znát odpověď, mohla tam bejt možnost Nevím...
- Severního moře. Zajímavá anketa :)
- Hezká anketa! 1. Neměl by snad být problém si to vyhledat..
- 3.: To problém může bejt, když si línej...
- Jo, hezká anketa - černého, taky jsem se v něm čvachtala, když bylo rozbouřené. Jestli bych si mohla vybrat, v jakém moři se znovu koupat, černé by vyhrálo.
- Žádného, debile.
- 3.: Vyhledat to jde, ale já si taky nevyhledávám odpovědi, když odpovídám na ankety...
- Jinak v Černým moři jsem se taky koupala a podle mě to bylo nejlepší moře, u kterýho jsem byla, koupat se ve vlnách bylo úplně nejlepší :)
- 7. Možná proto, že jde většinou o osobní názor?
- 9.: Myslela jsem hlavně ten typ anket, který se ptají na náš názor třeba na nějakou kauzu nebo něco, co úplně každej nemusí sledovat...
- 10. Tak i kauza se dá samozřejmě vyhledat, ale tam je lepší se tomu věnovat delší dobu a poslechnout si různé strany, než si člověk nějaký názor utvoří. Vyhledat si jasný fakt o tom, kam ústí řeka, zabere tak 5 vteřin, proto jsem napsala, že by to neměl být problém. Vyhledat si něco o finančním přístupu evropské unie v záležitosti ekonomické krize v Kongu bude už by problém být mohl.
- 11.: Já bych si to asi negooglila, kdybych to nevěděla :D Ale stejně koukám, že jsem hlasující podcenila, nemám přehled, jaký znalosti geografie lidi obecně mají, ale zjevně to nebude tak zlý, což je fajn :)
- 12. To, zda si to někdo vygůglí nebo ne, je jedna věc. A druhá, zda to je nebo není problém. Já mluvila o té druhé. Toť vše.
- 13.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale