Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12834 anket
Vytrženo z diskuze: Kolika denní dobu trvanlivosti byste tolerovali u jogurtu, tzn. snědli byste jogurt, který má prošlou dobu trvanlivosti? - Anketa 12797

- Pokud nevykazuje známky kažení, tak do týdne určitě. Rozhodně nejsem z těch, co by jídlo vyhazovali hned po uplynutí trvanlivosti, ale taky nejsem z těch, kteří seškrábnou plíseň z vrchu, zbytek sežerou a myslej si, že takhle šetřej.
- Spíše než na dny bych to také počítal na dobu, do které není jogurt dle chuti zkažený. Na víčku je přeci uváděna pouze minimální trvanlivost, která zpravidla není shodná s maximální, tak naopak bývá o dost delší.
- Taky bych se rozhodoval až po otevření, ale zrovna u jogurtu si myslím, že pár dní po datu spotřeby by neměl být problém, ale víc jak týden starý bych asi zřejmě vyhodil rovnou.
- Rekord mám asi 4 měsíce prošlý jogurt. Byl v pohodě. Kdyby na něm byla plíseň, kdyby vydával nelibou vůni nebo mi nechutnal, tak ho jíst nebudu.
- nejpsíš bych ho nejedl. Ale trvanlivost na to nemá moc vliv.
- Na data se moc nedívám. Prostě to otevřu, pokud nevidím plíseň - čichnu, pokud normálně voní - ochutnám a pokud chutná, sním ho celý.
- 6: přesně tak, je to asi logický postup :-)
- Nejedla by som ho. Zle sa mi spraví aj z čerstvého jogurtu, nebudem riskovať.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale