Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12872 anket
Vytrženo z diskuze: Připadalo vám někdy něco tak nechutné, až jste se z toho pozvraceli? Mimo čichových, chuťových a přímých zrakových vjemů ( doupřesněno v diskuzi) . - Anketa 12811

- Doupřesnění "Mimo čichových, chuťových a přímých zrakových vjemů ": Jedná se o takové sitauce, kdy například přímo na vlastní oči vidíte někoho také zvracet, mrtvé tělo nebo rozkládající se mršinu a jiné typické nechutnosti. Naopak, pokud jste toto viděli např. na videu, již to je předmětem anketní otázky.
- Nestalo se mi to. Zajimava anketa, krasne zpracovana :)
- Mimo vjemů určitě ne. Popravdě ale ani při těch vjemech (jen možná z chuťových vjemů) - určitě mi kolikrát bylo na zvracení z nechutností, ale že bych vyloženě zvracel bylo podle mě jen na základě toho, že mi bylo špatně např. z jídla, dynamiky, slunce apod. Že bych byl fit (a střízlivý) a viděl/cítil něco, tak to jsem se asi nepozvracel.
- Mně se chce zvracet vždycky, když mám před sebou jídlo, které živelně nesnáším... Ale myslím, že jsem se nikdy přímo nepozvracela.
- Spíš teda z nějaký mojí představy.
- Ne, až tak silnou představivost nemám :)
- Zvracim vždycky, když slyším v rádiu skupinu Kryštof, Chinaski, Kluse apod. Takže zvracim v jednom kuse od rána do večera :)
- 7. A nechceš vypnout rádio? :D Zajímavá anketa, určiě se mi to nestalo.. Kamrádka říkala, že se jí občas dělá blbě když poslouchá nějaký písničky, ikdyž se jí třeba líbí, tak se jí z toho dělá na zvracení :D
- No, mně se vcelku nedávno udělalo z jedné písničky taky šoufl, už nevím které, ale byla to myslím nějaká strašná povrchní diskárna.
- Tak asi se mi někdy udělalo špatně, ale že bych se fakt pozvracela ... to asi ne.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale