Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12800 anket
Vytrženo z diskuze: Dali byste někdy svému příteli/ své přítelkyni heslo od Vašeho účtu na Facebooku, pokud by ho po vás vyžadoval/ a výměnou za jeho/ její heslo, abyste měli oba jistotu, že není nic, co by mohlo váš vztah ohrozit? - Anketa 12827

- ne
- Rozhodně bych svému příteli nedala heslo. Mám přece právo se o něm bavit s kamarádkama, aniž by to věděl.. nebo ne? :D
- ne, připadalo by mi to ponižující
- chybí možnost nemám přítele/přítelkyni
- To je teda divný. 1) Nějaké heslo mi má dát jistotu, že není nic, co by mohlo vztah ohrozit? Copak život probíhá někde na facebooku? 2) Existuje email, telefon ... musí mi tedy dát ještě heslo na mail a 2x denně mi dát zkontrolovat mobil, abychom si dokázali neochvějnost naší lásky? 3) LÁSKU SI MÁME DOKAZOVAT KONTROLOU? Je to tak absurdní! Zase jsem jednou něco nepochopila... Prostě si buď věříme nebo ne. Žádné udávání hesla tomu nijak nemůže pomoci.
- 4.: Nechybí, protože se anketa neptá na současnou situaci, ale na hypotézu - proto jsem se zeptal "Dali byste někdy?", nikoliv "Dáte?". 5.: Situace ze života. Mě se neptej, já to nezažil a nechápu to, heslo bych nikdy nedal, ale děje se to běžně, často je iniciátorem právě holka/žena.
- 5. souhlas. Nevadilo by mi dát heslo, ale rozhodně ne za podmínek definovaných v anketě. Pokud by mi to někdo takto naservíroval, tak se s ním asi rovnou rozloučím. TOHLE je ohrožování vztahu.
- A překvapuje mě, že podle dosavadních výsledků jsou právě muži svolnější k tomuto řešení...
- 6. Tak to je brutus, co lidi ve vztahu dnes řeší. Pokud ale někdo chce mít tajnosti, tak to přece udělá jinak. Na fb může vypadat jako svatoušek. Doprčic je to jen otázka nastavení.... Ale trochu chápu, že když je chlap kurevník a ženská (blbá) mu tohle nabídne, tak že ochotně souhlasí, protože to je ideální příležitost, jak ty tajné věci zamaskovat. Aneb vlk se nažere a koza zůstane celá.
- 9

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale