Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12835 anket
Vytrženo z diskuze: Přijímáte žádost o přátelství na facebooku od cizího člověka? - Anketa 12835

- Ne, to je jasné :)
- Tak pokud jsme byli už předtím v kontaktu, ale nikdy jsme se neviděli, tak jo... pokud ne, tak mu třeba napíšu, jestli se známe, a když zjistím, proč si mě přidává, a je to nějakej rozumnej důvod, tak ho taky přijmu... ale jen tak bez vysvětlení cizí lidi taky ne, každopádně jsem dala, že záleží na okolnostech
- Teprv potom co ten někdo napíše důvod žádosti a na základě toho se rozhodnu...
- Jako 1.
- Podle okolností - většinou když sama dokážu odhadnout, proč to dělá. Nějvětší záhadou pro mě bylo, když mě požádal jeden vcelku dobrý český herec. Osobně se neznáme, ale máme společné známé. Přijala jsem ho spíš proto, že to pro mě byla pocta, než že bych to chápala. Ale když se měsíc nic nedělo, zase jsem ho odebrala. Všechny kontakty mi musejí dávat smysl. Taky to třeba mohlo být omylem.
- 5. Tak teď se zase asi musím cítit poctěná já :-)))
- 6. S Tebou se toho dělo podstatně víc :-)
- První se ho zeptám jestli se známe. Pokud ne, píši si s ním chvíli a podle toho jaký se mi zdá si ho přidám nebo ne
- Dala jsem, že záleží na okolnostech, ale rozhodně jsem tím nemyslela profilovou fotku... spíš na tom, když mi napíše nějaký rozumný důvod, proč si mě přidal. Nedávno si mě třeba přidala jedna holka, kterou vůbec neznám a pak jsem zjistila, že je to moje budoucí spolubydlící, tak jsem si ji přidala. Pak si mě ale přidala jedna spolužačka, která má i pár společných přátel ale vůbec ji osobně neznám, tak tu jsem odmítla. Takže prostě záleží na okolnostech (ale rozhodně ne na profilové fotce).

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale