Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12833 anket
Vytrženo z diskuze: Věříte na nešťastné číslo 13? - Anketa 12849

- Jenom na pátek 13. :D
- Hezké možnosti. Přesto tam tu svou úplně nevidím. Díky všeobecnému stigmatu je mi číslo 13 sympatické. Na jeho samotný jakýkoliv vliv nevěřím. Ale například je to číslo mého bytu a jsem na to hrdá :-) Zkrátka se mi líbí.
- Hana: Anketa se ptá, jestli věříte na ty průpovídky a ne jestli vám je to číslo sympatické. Váš případ - možnost "Ne, je mi to jedno."
- Pardon, zapomněla jsem se přihlásit, jsem ten anonym. (Pro lidi, kteří mají anonymy skryté: ) Hana: Anketa se ptá, jestli věříte v ty průpovídky, ne jestli je vám 13 sympatické. Pro vás tedy možnost: "Ne, je mi to jedno."
- Spíš bych se zeptala: "Věříte na nešťastnost čísla 13?" Protože takhle to zní jako jestli věříme na číslo 13, a autor nám už hned tvrdí, že je nešťastné :D
- to číslo je tak nešťastné, že si samo podřezalo žíly...
- Ne.
- 2,3. S tím nemohu souhlasit. Když je mi něco sympatické, není mi to jedno. Že je mi něco jedno chápu tak, že mě to nechává úplně lhostejnou, že si toho třeba ani nevšimnu. Což není můj případ. Ale rozumím, že to není o víře či nevíře. Pak tedy "nevěřím". Ale to pořád není, že je mi to jedno a ani se nikomu nesměju.
- v roce 2013 jsem podstoupil 7 operací, takže ano, od té doby nemám rád číslo 13
- 9. No kdyby se ve dnech, kdy je 13. a podobně nikdy nic blbého nestalo, bylo by to hodně divné. Něco na to vyjít musí. Jednu kolegyni v pátek 13. srazilo auto. Ale ono každý den někoho srazí auto.
- 13 je pro mě šťastné číslo, mám se díky tomu líp :)
- Já věřím na nešťastná čísla 6, či 666 :D

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale