Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12834 anket
Vytrženo z diskuze: Co si myslíte o tom, že Francie zavádí tresty pro klienty prostitutek? - Anketa 12852

- Vím o tom příliš málo na to, abych si utvořila názor.
- Přijde mi to jako nesmysl, je to každýho věc (pouze odpovídám na otázku, jinak o tom taky nic nevím)
- Nesouhlasím, prostituci bych zlegalizoval, aby se dala kontrolovat a nespojovala se s jinou nelegální činností. Zabránit se prostituci nedá.
- Nesouhlasím s tím.
- O tom slyším poprvé, taky vím příliš málo. Ale dle toho, jak je to napsané v anketě, rozhodně nesouhlasím. Pořád lepší, pokud si někdo zajde za prostitutkou než pokud ten dotyčný někoho znásilní.
- 6. Já to chápu tak, že dostanou tresty za to, když je třeba zmlátí nebo je budou šikanovat nebo tak něco. Nikdo přece nemůže trestat obyčejné využití této služby. To je holý nesmysl.
- - to jen upřesnění toho, že nemůžu odpovědět, bo nevím, jak je to myšleno.
- 6. "Francie se dnes přidala k těm evropským zemím, které trestají klienty prostitutek. Rozhodlo o tom Národní shromáždění, které po letech bouřlivých debat večer definitivně schválilo návrh nového zákona o prostituci. Za "nákup sexuálních služeb" zákon zavádí pro zákazníky prostitutek pokutu 1500 eur (40.500 Kč). "Tento zákon je nezbytný proto, aby nebylo možné pokládat za normální nákup něčího těla," řekla socialistická poslankyně Maud Olivierová, která nový zákon iniciovala."
- 8. To jsou tedy pablbové. O co jim jde, aby to bylo tedy načerno? A všechna rizika a hrozby s tím spojené? Nemohli si myslet, že to vymýtí prostituci. Už to, že se jí říká "nejstarší řemeslo", o něčem vypovídá. Nota bene "nákupu něčího těla" se blíží některé druhy manželství. Taky mi není jasné, proč trestají klienty a vůbec ne prostitutky

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale