Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12823 anket
Vytrženo z diskuze: Myslíte si, že jste ZCELA psychicky zdraví? - Anketa 12856

- Otázkou je, co je míněno tím problémem zasahujícím do života. To, co je v očích jednoho vnímáno jako zásadní překážka pro vedení normálního života, může být pro jiného jen malicherností, jindy zase naopak. Tzn., že např. dva hlasující trpící obezitou mohou hlasovat jak pro první, tak pro čtvrtou možnost - podle toho, jak svůj nedostatek (tedy přebytek) vnímají. V tomto směru je anketa dosti zavádějící.
- Jestliže však cílem ankety bylo zjistit "pouze" subjektivní vnímání svého psychického zdraví bez ohledu na stav skutečný, tak svůj první příspěvek beru zpět :-)
- Na 100 % určitě ne, ale žiju šťastnej a spokojenej život, tak co... :) určitý problémy dovedu přežít, už jsem toho zažila v životě dost...
- Tak třeba já mám schizoidní poruchu osobnosti zvolila jsem čvrtou možnost...
- Zajímalo mě spíš to, jak to subjektivně lidé vnímají. Myslím si, že i když mmá třeba "Devil108" schizoidní poruchu, tak jiní lidi mají ještě daleko horší nemoci a neznamená to, že se "Devil108" nemůže automaticky zařadit do 4té kolonky.
- Nikdo není normální.
- Ja jsem v pohodě. Mám vztah, dům, auto, prostředky a vizi do budoucna, takže se cítím být ve 100% duševní formě. ;)
- Určitě nejsem, ale snažím se s tím vyrovnat. Co jiného mi taky zbývá.
- 7. Tak na tvem miste bych mel mozna trochu mindrak, ze jsem takovy materialista. Dum a auto svedci o dusevnim zdravi? Nechtel bych byt takovym otrokem doby. Vsechny tyhle veci muzes jednoho dne snadno ztratit. I potom budes ve 100% dusevni forme?
- No spíš by bylo zvláštní, kdyby někdo nějakej psychickej problém neměl.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale