Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12854 anket
Vytrženo z diskuze: Jak často pláčete? - Anketa 12868

- Toto mě vážně zajímá, chci vás poprosit, než dáte třetí možnost od konce nebo poslední odpověď, abyste se zamysleli, jak to bývá obvykle (ne jen při vzácných okolnostech), díky.
- Moc často ne, občas mě rozbrečí nějaký film, někdy když se pohádám s někým blízkým, ale těžko v tom hledat nějakou pravidelnost. Loni jsem brečela tak jeden týden v kuse, ale od tý doby si nepamatuju jedinou další ukápnutou slzičku.
- Těm, co dali jednou za několik let, teda nevěřím... já jsem dala třetí možnost, ale možná ani tak často ne... s věkem se to zlepšuje, na prvním stupni se mi posmívali, že su ubulená :D
- nevěř, ale ten fakt tím prostě nezměníš.
- 3. Mám to přesně naopak. S věkem se to zhoršuje, jednu dobu jsem brečela v kuse každý den asi půl roku. Ale poslední dobou se to trochu ustálilo, tak už asi jen jednou týdně, někdy, je-li posvícení, ani to ne. :)
- Jsem neskutečně citlivá, rozpláče mě i pohled na někoho když pláče...
- Tak zalezi, jestli to brat tak, ze se mi jen i zaliji oci slzami, nebo jestli pocitat nejaky deletrvajici plac. No kazdopadne ja jsem mela docela dlouhy obdobi, kdy jsem brecela hodne casto (urcite parkrat do tydne). Az mi to bylo neprijemny a pripadala jsem si psychicky labilni. Ted je to v pohode, tak max jednou za mesic, ale asi spis min.
- Jestli tě to zajímá kvůli tomu, že často brečíš, tak neboj... určitě "nás" neni málo :D Snažím se s tím něco dělat... prostě se nějak obrnit. Poslední asi dva roky to u mě bylo fakt přehaný. Brečela jsem třeba každej den. Sice je mi 17, ale myslim, že to bude už prostě ta povaha :D Poslední dobou je to u mě vážně lepší. Nad některýma věcma se prostě nesmí moc hloubat, ale občas

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale