Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12835 anket
Vytrženo z diskuze: Který z hlavních zpravodajských pořadů podle Vás přináší nejzajímavější informace? - Anketa 12872

- Ani jedno. Vsechno to stoji za prd. Nejhorsi je ale Nova.
- Nemám televizi, tudíž nekoukám. Ale je to i na netu a občas se kouknu kvůli nějaké zprávě. A jednoznačně nejhorší zprávy jsou na Nově, tam ty jejich bulvární zprávy jsou nejhorší už pěknou řádku let. Kdysi se mi líbili zprávy na České televizi, bohužel ta je v současné době tak zmanipulovaná a neobjektivní, že to ani není možné. A poslední z nabídky zprávy na Primě - ty měli vždycky nejnižší sledovanost, ale já jsem na nich nic špatného neshledal, takže to je u mě asi vítěz. :-)
- přesně jednoznačně nejhorší je Nova
- Žádná hitparáda není ani jedno, ale ČT se primárně snaží předat informace a ne ze zpráv dělat reklamu na sebe nebo show a drama, jak komerce.
- ČT, a nepřipadá mi nijak zmanipulovaná. Zmanipulovaní mi spíš připadají lidé, kteří to tvrdí.
- 5. A proč ČT informuje jenom z jednoho pohledu (toho západního), proč neinformuje objektivně? Třeba když se válčilo na té Ukrajině, tak vychvalovala Ukrajince a USA a kritizovala Rusko. Proč neřekla pravdu, že USA vyvolali ten puč nebo proč alespoň nesdělila co tvrdí Rusové? Dala prostor jenom amíkům, ale rusům ne. (BTW kdo chcete vědět jak to bylo koukněte na dokument Krym - cesta domů, je tam velký rozhovor s Putinem). A to stejné s tou uprchlickou krizí, proč ČT tolik propaguje imigranty? Proč je cpe do dětských pohádek? Proč když Miroslav Donutil čte pohádku na ČT a kritizuje tam Sněhurku za to, že je bílá? To ti přijde normální? A nedávno jeden z redaktorů ČT potvrdil, že oni musí vysílat ty informace, které jim nařídí EU.
- Barrandov XDDDD

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale