Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12823 anket
Vytrženo z diskuze: Sledujete letošní ročník Eurovision Song Contest? - Anketa 12891

- Nedívám se na to, ale asi si pak přečtu, jak se dařilo Gábině.
- Ne, jde to absolutně mimo mě
- 1. Postoupila do finále ;-)
- Nesledovala jsem ani jeden rocnik, vubec me to nezajima.
- Nesledovala jsem to nikdy v životě, akorát včera večer se to pustilo na jedné akci (netuším proč), tak jsem kousek zhlédla. No, upřímně mi to přišlo fakt děsný. Všechny písničky mi zněly stejně a k obdivu byly možná tak vizuální efekty.
- 5. To tedy netuším jaký máš hudební vkus, ale za ten finálový večer tam zaznělo několik různých hudebních žánrů, takže to nemohlo být stejné :-) A jeden známý, který byl velkým odpůrcem této show, tak se včera kouknul na finále a uznal, že se pletl, že ti interpreti tam byli fakt skvělí. ;-) Jinak za mě osobně to byl jeden z nejlepších ročníků, opravdu spousta skvělých interpretů. Celou show ovšem zkazilo politické vítězství Ukrajinky.
- 6. K ničemu jinýmu tyhle soutěže stejně nejsou.
- Tak finále jsem viděla, taky nechápu proč, ale měli jsme to tam puštěný jako zvukovou kulisu.. No upřímně ta Ukrajina, to je vtip?! Zpěv neobyčejně průměrný, holka nezajímavá, pohyby jak kdyby byla na drogách.. Ano vizuální efekty byly super. A jen tak mimochodem, co dělá v Eurovizi Austrálie? :D No bylo to poprvé, co jsem se dívala a rozhodně naposledy.
- 8. S Ukrajinou souhlas. A Austrálie byla loni jednorázově nominovaná a neměla se účastnist dalších ročníků. Ale nevím proč, organizátoři ji pozvali i letos, asi, že to má v Austrálii takový úspěch, ale přeci jen, by tam neměla být. :)

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale