Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12835 anket
Vytrženo z diskuze: O které z následujících událostí z tohoto seznamu se domníváte, že přijde nejdříve? - Anketa 12912

- nejspíše ten supervulkán. Předposlední možnost je moc krásná, to by byl najednou klid.
- Zajímavá anketa :) budu optimista a volím ten lék...
- Já volím dobu ledovou. Už teď vědci říkají, že doba ledová se blíží, že teď nastal čas na další dobu ledovou. Proto se i dost mění to počasí. Ale výbuch nějaké velké sopky je také dost pravděpodobný.
- Řekla bych, že ta ropa, což automaticky vyústí ve 3. světovou.. To s tím náboženstvím se mi taky hodně líbí, kéž by to někdy nastalo.
- Jo, to by bylo super...
- zajímavá anketa :-) bohužel, volím válku - ta je na spadnutí vlastně nonstop :-/ ale některé možnosti bych velice uvítala, kdyby se staly, co nejdříve to bude možné :-) v první řadě ten blackout - alespoň na pár nočních hodin bych chtěla pozorovat hvězdy v nulovém světelném znečištění - úžasná představa :-) odklon od víry je spíše překvapující, že nenastal již dávno dávno!
- podle podmínek stanovených autorem ankety vypustím veškerý islám a "vidím", že 3. světová válka může a nemusí přijít (záleží na tom, jestli vůdci jistých států upřednostní životy svých občanů před nesmírným bohatstvím a vládou nad dalšímy státy). Ty předchozí dvě vznikly v období, kdy byl v režimech obří chaos a nenávist mezi některými státy dosáhla úrovni magorství.Teď si myslím, že nikdo není takový šílenec, aby kvůli něčemu rozpoutal válku, která by stála další miliony, s moderními zbraňemi i miliardy životů (říkal jsem, že jsem z této úvahy vypustil IS). Nicméně pokud stará nenávist trvá, tak proti sobě půjdou USA a Rusko, cíl je prostý - ovládnout svět a jeho zásoby (ropa atd.). Ovšem s mocí dnešních zbraní přichází otázka, jestli by po WW3 ještě vůbec něco násl

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale