Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12853 anket
Vytrženo z diskuze: Pravý kebab se vyrábí z halalu, jaký vůči tomu zaujímáte postoj vy? ( Pokud nevíte, o co jde, strejda Google pomůže. ) - Anketa 12922

- Castou chybou je tvrdit, ze zvire musi byt vzdy pri halal porazce pri vedomi. Je-li omraceno, ale srdce stale bije, neni problem zvire porazit. Porazka (po vyrceni kratke modlitby) pak probiha jako ta, na kterou jsme zvykli, podriznutim hrdla a vykrvenim. Nicmene, maso nejim a kebab se mi nechuti. Ne vsak kvuli druhu porazky, ale kvuli porazce samotne.
- Nebudu si nic googlit kvůli anketě, výmaz
- Jsem absolutně proti halal jídlu. Nechápu, jak to naše vláda mohla povolit, teď se to prodává i u nás v ČR. Vždyť je to mučení zvířat, normální řezník to zvíře zabije hned, ale muslimové ho nechávají hodiny vykrvácet při vědomí toho zvířete. Jinak jsem vůbec netušil, že kebaby v ČR se prodávají s halal masem. Kdysi jsem to jedl každý týden, ale ťed už to naštěstí pár let nejím a po zjištění této skutečnosti už si to v životě nedám.
- proč tam jsou jen negativní možnosti?
- Kebab jsem nikdy neměla.
- 3. Zalezi na konkretnich reznicich. Pri halal porazce zvire muze byt i omraceno, staci bijici srdce (pri koser porazce zvire musi byt pri vedomi), dale uz porazka nasleduje stejne jako ta "ceska", tedy vykrvenim. Uprimne, je videt, jak media a islamofobove krmi sve nasledovniky neuplnymi informacemi a tito SI uz pak nikdy nic neoveri. Navic ten, kdo treba jen videl video klasicke porazky a jak je se zviraty krute zachazeno, vadilo by mu to a nekupoval by ani jine maso.
- Supportidiots: Tak jdi to prdele no.
- Autor ankety se krasne projevuje nejenom v nabizenych odpovedich (ktere vubec nepredpokladaji jiny nazor nez autoruv vlastni a jemu podobne), tak v diskuzi.
- Anonym: Tak já založím anketu na nějaké téma, hlasující neví, o co jde

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale