Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12835 anket
Vytrženo z diskuze: Kontrolujete v obchodech výrobky před koupením, zda- li v nich není palmový olej? - Anketa 12930

- Zásadně kupuji výrobky bez palmového oleje. Dá se říci, že už ani v obchodech nemusím kontrolovat složení, protože už vím jaké výrobky ho obsahují a jaké ne. A také se dost změnil můj jídelníček díky tomu a myslím, že mi to zdravotně prospělo :-)
- Jedno mi to není, ale v obchodě nic nekontroluju, to spíš až doma
- Ano, a to dost striktně. Dříve jsem byl ještě ochoten udělat sem tam výjimku, teď už ne.
- Vím, že je palmový olej špatný, ale svoje oblíbené sladkosti jsem kvůli němu kupovat nepřestala. Jinak jím celkem zdravě, takže kvůli jedné tyčince s palmovým olejem za dva dny se nehodlám stresovat :)
- Většinou ano, ale zrovna před chvílí jsem s výčitkami snědla snickers, které se nedokážu vzdát. Začala jsem si ji kupovat méně často než dřív, ale občas se neubráním. Sleduju to, i když vím, že hrstka lidí, co si odpustí nějakou sušenku, to nezmění. Musí se změnit celá světová politika - což je pohádka. No ale i tak :)
- Občas to sleduji ale podobně jako 4. mám své oblíbené sladkosti, kterých se nedokážu vzdát. Navíc ten olej je skoro ve všem, a proto je dost těžké se mu vyhýbat.
- Myslím, že nenajdete žádnou sušenku nebo čokoládovou tyčinku, která by byla bez palmového oleje. Co ale je bez palmáče, tak jsou bílé čokolády a většina čokolád s vysokým obsahem kakaa. Taková čokoláda je sice trošku dražší, ale zase vám stačí 2 kostičky, takže vám vydrží pár dní :-) Jinak mohu doporučit výborného výrobce čokolády www.jordis.cz. Mají ruční výrobu a jejich čokolády neobsahují palmáč ani žádná éčka. Pravidelně od nich kupuji a mají ty nejlepší čokolády v ČR! :-)
- 7. V čokoládách to moc není, ani v těch klasických mléčných, nejlevnějších. Z čokolád

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale