Pět nejčastějších lítostí a výčitek na smrtelné posteli

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12282 anket
Vytrženo z diskuze: Jak jste na tom s pořádkem ve svých věcech doma a ve věcech na pracovišti ( doma berte, prosím, jako Vaše osobní věci, ne celou domácnost, pokud je v tom rozdíl; pokud nepracujete, vzpomeňte si na dobu, kdy jste pracovali či alespoň " pracovní" místo doma, případně prostě školní aktovku : - ) ) ? - Anketa 12933

- Jsem fakt ukrutnej bordelář, jako sice vím, kde co mám, ale můj pokoj vypadá jak po výbuchu atomovky :D
- Jako 1 :D
- Nepracuji, doma nemám žádné pracovní misto a můj batoh do školy obsahoval pouze notebook, nic víc. Takže nemám jak hlasovat.
- asi ten průměrný, ale vim, kde co mám
- 3. Mohl jste použít alespoň uspořádání souborů v notebooku - jestli vše třídíte dle typu souborů do hierarchie knihoven dle chronologického pořádku :-) nebo jestli máte vše mišmaš v jedné složce, soubory pojmenované stylem xxx.doc a fghj.pdf apod. přece jen se říká např. "pracovní" plocha... navíc - nemůžete tvrdit, že jste tam měl pouze osobní věci, když jste jej používal jako školní ;-)
- Poznala jsem autorku! Tak mám to jak kdy, většinou spíš bordel, který jednou za čas uklidím. Někdy se zblázním a vyklidím si všechno do posledního detailu vč. poctivě uspořádané skříně, šuplíků apod., většinou však převažuje ten bordel.
- Doma mám děsnej bordel, vyznám se v tom jen já. V práci úplně naopak. Vše má své místo, až kolegům připadám ujetá :D
- Každá věc má svoje místo a vím kde co mám. Ale jako pořádek to nevypadá... Vůbec nevím jak odpovědět. Řekla bych, že je to uklizené nadprůměrně, ale rozhodně ne ještě puntičkářsky a vzorně. Ale asi kdybych měla nekonečno času, mám všude úžasně uklizeno. Jenže život běží a nechci ho strávit uklízením. Tak aspoň ukládám do paměti, kde co leží. Nesnesu, když mi někdo s něčím hýbne, přenese jinam, aniž bych o tom věděla.

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2020. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale