Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12868 anket
Vytrženo z diskuze: Před sebou máte 3 misky klasické velikosti a každá z nich je plná zmrzliny určité barvy: černá, tyrkysová a tmavě fialová. Nemáte žádné indicie o tom, jak která chutná; barva může, ale také nemusí hrát roli v chuti zmrzliny - například černá zmrzlina může chutnat klidně jako vanilková, ale také třeba jako zvratky nebo kolomaz. Vy si musíte vybrat právě jednu misku zmrzliny ( zmrzliny nelze míchat, kombinovat ani jakkoli upravovat) a tu pak musíte úplně celou sníst. Jakou si vyberete? - Anketa 12935

- tmavě fialovou - asi proto, že je z uvedených jako jediná běžně k vidění - jako borůvková/ostružinová/černý rybíz... tyrkysovou bych tipla na nějakou šmolouvou či tutti frutti :-D černá by mohla být cocacolová - té bych důvěřovala asi nejméně. Nad nechutnými variantami příchutí bych raději ani nepřemýšlela a rozhodně by mě v tomto případě nikdo nedonutil to pak celé dojídat do konce ;-)
- Černá zmrzlina vypadá na pohled divně, takže tu určitě ne. Tyrkysová zmrzlina by mohla obsahovat škodlivou brilantní modř, která se dává právě do modrých výrobků, tkaže tu také ne. Takže vítězí tmavě fialová zmrzlina.
- asi jako 1.
- Dala jsem tmavě fialovou, ale ani jednu bych určitě nesnědla celou misku.
- Pokud smím, tak si nejdřív čuchnu a pak se rozhodnu. Pokud nesmím, volím tu fialovou.
- Žádné indicie, takže čichat se nesmí :)
- Jestli se v tom ještě můžu šťourat, tak: má volba by závisela i na okolnostech. Pokud bych k tomu měla i přesně tyto instrukce, co má tato anketa, tak bych už čula nějakou schválnost nebo chyták, takže ta zdánlivě nejnormálnější fialová zmrzlina by byla zrovna ta blitková. čili bych zvolila tu černou. Pokud bych ale přišla někam na návštěvu, zeptali by se mě, jestli chci zmrzku a postavili přede mě tyhle tři bez dalších keců, vezmu tu fialovou.
- Aneb jinak bych volila na táborové psychohře či v pohádce a jinak v běžné realitě.
- Já bych šla do té černé, ostatní mi přijdou dost běžné a jak často dostanete možnost ochutnat černou zmrzlinu? :)
- Taky jsem chtěla popsat okolnosti... Potíž je, že lidi jsou líní číst, a když popíšete okolnosti, bude už zadání tak dlouhé, že to většinu lidí bohužel odradí :/
- V Ústí se

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale