Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12834 anket
Vytrženo z diskuze: Pro ty co jsou řidiči, pro neřidiče vy si to alespoň zkuste představit: jedete v autě po silnici a před vámi je díra na silnici, ale zároveň k jejímu objetí je na středu plná čára kterou by jste museli přejet, jak by jste se zachovali? - Anketa 12945

- wtf? :D čára není zeď... přes plnou někdy i předjíždím, takže objetí díry je jasná věc (pokud by samozřejmě nejelo nic v protisměru apod.)
- 2. Muj deda vzdycky rika "plna je jako zed" to me pobavilo :D Pres plnou bych nepredjizdela, prece je tam z nejakeho duvodu, ale kvuli dire bych uhla.
- Rozhodně bych plnou přejela, díra je překážka a u policajta bych si tohle vyhádala.
- Pokud by manévr neznamenal kolizi, tak vyhnutí je snad jasná volba.
- Díru bych objel a pokutu bych nedostal, protože: Příloha č. 8 k vyhlášce č. 294/2015 Sb. Podélná čára souvislá (V 1a): Značku je zakázáno přejíždět nebo ji nákladem přesahovat, pokud to není nutné k objíždění, odbočování na místo ležící mimo pozemní komunikaci nebo vjíždění na pozemní komunikaci z místa ležícího mimo pozemní komunikaci.
- Pochopitelně bych ji objel. Pokud by v protisměru bylo volno, je přejetí plné čáry podle zákona o provozu na pozemních komunikacích v pořádku a pokuty se proto není třeba obávat.
- Máte pravdu na tuhle vyhlášku sem při zadávání ankety zapoměl, i tak myslím že je to jednoznačné :D
- ...v závislosti na dopravní situaci, ne?

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale