Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12824 anket
Vytrženo z diskuze: Kdo podle vás vyhraje fotbalové EURO, které se právě koná ve Francii? - Anketa 12956

- No Portugalsko si to v žádném případě nezaslouží, ale Francouze nemám ráda už z principu.. :D Netuším komu budu fandit, ale vsadila bych na Francii.
- 1. Proč by si to nezasloužilo? Dostalo se do finále, takže si to zaslouží ;-) Já jim to hrozně přeji, už jen kvůli Cristianu Ronaldovi, aby jeden z nejlepších fotbalistů historie vyhrál i něco s reprezentací :-)
- dal jsem Francii, ale přál bych to Portugalsku
- 2. Proč si to nezaslouží? Protože za celej turnaj absolutně nic nepředvedlo. Nad kým vyhráli? Wales- dobře no.. Chorvatsko v prodloužení.. nic moc. A pak remízy s průměrnýma až podprůměrnýma týmama. Jejich fotbal není nijak záživný a ve finále podle mě nemají co dělat. Ronadla uznávám, i když nijak v lásce ho nemám. A třeba Pepemu vyloženě žádnej úspěch nepřeju.
- 4. Ve skupině hráli hezký útočný fotbal, ale neměli úspěch výsledkově a tak se v play-off rozhodli hrát defenzivně a výsledky se dostavili. Mistrovský tah od trenéra Santose, který sám říkal, že s útočným fotbalem jim to nešlo a turnaj by s ním nevyhráli, proto začali hrát defenzivně. A Portugalsko vyřadilo všechny soupeře, takže je ve finále zaslouženě. Nechápu jak někdo může říct, že je někdo ve finále nezaslouženě. Hráli zápasy, s nikým neprohráli, nikdo je nedokázžal porait, takže jsou ve finále zcela zaslouženě. A já to Pepemu přeji, na EURU je to dovolím si říct nejlepší obránce. Všichni ho chválí, jak výborně hraje.
- Portugalsko mistr Evropy! :-)

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale