Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12833 anket
Vytrženo z diskuze: Kolikrát jste byli na Sněžce? - Anketa 12970

- Jsem barbar a nikdy jsem tam nebyla, uz roky se tam chystam.
- Jednou, ale byla opravdu hustá mlha, že 2 m před sebou už přestávali bejt vidět lidi (nic jiného jsem vlastně neviděla vůbec, jen bílo dole i nahoře). ...Takže jsem tam vlastně byla nebyla.
- Nikdy a asi s tím zvládnu žít...
- Nějaká Sněžka mě vůbec nezajímá. :)
- Asi jen jednou (letos jsem se k tomu konečně dostal a počasí vyšlo vcelku hezky). Výlet z Pece p. S. na Sněžku doporučuju, je to hezká procházka.
- resp. ne, že bych se tam nikdy nechtěl vrátit, ale na druhou stranu je na světě tolik hezkých míst, že raději jindy pojedu jinam. Nevím, proč bych tam šel třeba 5x.
- Já jsem tam byla. A hlasovala jsem, že jednou, ale vlastně dvakrát. Poprvý před pár lety, vyráželi jsme za tmy z Pece a došli jsme nahoru na východ Slunce, to byla paráda. Podruhý v zimě, počasí jako popisuje Hana a k tomu vichr jak blázen, ale dolů ze Sněžky jsme to sjeli na igelitkách, tak to byla taky paráda :-)
- 7. Taky jsme vyráželi za tmy. Poznali jsme, že se rozednilo, ale změnila se vlastně jen barva :-D Jo a strašnej vichr jsme u toho měli taky. Vlastně mě u toho napadlo, že extrémější počasí jsem v terénu asi nezažila. (Pochopitelně i mrzlo, byl začátek března.) No, vtipný to bylo.
- To už je dávno, budu si to muset někdy zopáknout . . . .

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale