Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12823 anket
Vytrženo z diskuze: Jaký z uvedených předmětů vám šel nebo jde ve škole nejlépe? - Anketa 12979

- Mně šlo vždycky všechno krom dějáku, na ten nemám zřejmě ani jednu buňku
- Cizí jazyky a zeměpis, byla jsem levá na matiku, paradoxně ji teď mám na vejšce jako jeden z nejdůležitějších předmětů :D
- Chybí mi možnost nevím.. Protože já fakt nevím..
- Nedá se to takhle říct, to hodně záleželo na konkrétní látce a taky na vyučujícím. Třeba mě hodně bavil zeměpis, paradoxně se mi jednou podařilo mít z něj nejhorší průměr. :D Takže, mám to počítat podle známek? Ale ani tady nemůžu jednoznačně určit, u všech předmětů to bylo podobné.
- Je tím myšlena základní škola, střední škola nebo vysoká škola? No u mě to jsou asi cizí jazyky. Ale momentálně studuji češtinu.
- 5.: Já jsem to podle skladby předmětů brala jako základku
- 6- Tak to já brala střední.. Chemii jsme třeba měli až na gymplu, čili jakoby v osmé třídě a na základce se z chemie moc probrat nedá.
- 7.: No jo, ale na střední už zase není přírodopis, ale biologie, a to ještě jen na gymplech apod. stejně jako třeba ta chemie nebo fyzika :) proto jsem to brala jako ZŠ (2. stupeň), kde tyhle předměty měli všichni... ale jak brát osmiletej gympl, to vlastně nevím, tam jsem naštěstí nechodila
- Asi skoro všechno kromě zeměpisu a dějepisu (z toho jsem teď měla za jedna jen díky nadanému učiteli :) ). A jinak jdou mi hlavně biologie, francoužština a výtvarka. Mám teď na mysli střední školu.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale