Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12824 anket
Vytrženo z diskuze: Veríte na minulé životy? - Anketa 12999

- Věřím i nevěřím. Může to tak být, ale také nemusí. To nikdo neví.
- Nevím jestli zrovna mimulé a nevím jestli zrovna životy. Ale nějaký věčný oduševnělý princip ano. Čili můžu mít nějaké materiální zpodobnění vícekrát něž jednou, ale nemusí to být "život" tak, jak je to asi myšleno v této anketě.
- Já se s vámi mohu podělit o příběh, který mi vyprávěla babička. Její kamarádce se zabila dcera skokem z balkónu. Po nějaké době se jí narodila další dcera a ta měla vzpomínky své zesnulé sestry. Normálně si doma všechno pamatovala, když jí ukázali nějakou věc, kterou nikdy předtím neviděla, tak hned věděla komu patří. Když jí ukázali třeba kolo, tak hned věděla, že je její (bylo té zesnulé sestry). Jednou jí pak vzali na dovolenou do Maďarska, kde byli už se svou zesnulou dcerou, a představte si, že ta dcera ač v tom Maďarsku byla poprvé, tak si pamatovala, že tam už někdy dříve byla, ona věděla kde co je, znala ty cesty tam, zavedla je na místa kde byli se zesnulou dcerou a přitom to nemohla nijak vědět, protože tam byla poprvé. A její rodiče říkali, že o Maďarsku s ní nikdy nemluvili. Jediné vysvětlení je, že ta dcera která jim umřela, tak se jim znovu narodila.
- Noo, nevím, ale jestli to existuje, tak chci bejt v příštím životě náš pes :)
- 3. Teď jsem slyšela podobný příběh. Byla rodina, kterým se narodila dcera Jitka a ta do půl roku zemřela. Za nějakou dobu se jim narodila druhá dcera Simonka a když už byla schopná mluvit, tak jim řekla: "já jsem přece Jitka, akorát se teď jmenuju Simonka".
- 5. Páni tak to je další důkaz, že lidé se mohou narodit znovu. Je to neuvěřitelné, že jim i zůstanou nějaké ty vzpomínky z předchozího živ

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale