Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12740 anket
Vytrženo z diskuze: Představte si, že se máte brzy narodit. Rodiče pro Vás vybírají jména a vy jim do toho můžete nějakým způsobem mluvit. Co byste si vybrali za předpokladu, že se Vám obě líbí stejnou měrou? - Anketa 13005

- Od té doby, co jsem v kalendáři zahlédla jméno Milivoj, bych tu druhou možnost neriskovala a raději bych se přiklonila k profláklejším variantám.
- Jani, já jsem to asi nenapsala do otázky úplně, jak jsem chtěla. Ale rodiče váhají mezi dvěma jmény, Ty přesně víš, co to je za jména a líbí se Ti obě stejně. Jen si vyber, jestli chceš jménem vynikat nebo naopak zapadnout. :)
- Pěkná anketa ;)
- Ajo, já si nevšimla tý poslední věty... V tom případě jdu hledat neobvyklé jméno, které by se mi líbilo :-))
- 3. Děkuji :) 4. Klidně se Ti můžou obě stejně nelíbit :D
- Jelikož mi rodiče dali spíše méně obvyklé jméno, tak bych u toho zůstala a neměnila bych.
- Tak já jsem tu anketu pochopila jinak, než byl záměr - co se týče jména, tak bych se radši chtěla lišit, ale dala jsem se ovlivnit příkladama a dala jsem ty běžný, protože jména z druhé varianty mi přijdou hrozný... Jinak mi ale dost vadí, když se někdo jmenuje stejně, naštěstí se mi to skoro nestává, byť mám hodně populární jméno...
- Skvělá otázka a s těmi odpověďmi je to ještě zajímavější.
- Jsem spokojena se svym jmenem, ale vysledek jsem zkreslila, pac jsem klikla, ze jsem muz. :-D A mam naprosto bezny, klasicky jmeno.
- Z mého pohledu a zkušenosti velmi teoretická situace. Když jsem zvažoval jméno pro své dítě, vždycky se nakonec ukázalo, že jména, o kterých jsem se domníval, že jsou "si rovna", nakonec při detailním rozmyslu, nebyla. A klíč představený možnostmi ankety (obvyklé x neobvyklé) je také relativní, protože záleží, co se zohlední jako "obvyklost", protože i četnost výskytu se dá měřit jen tehdy, pokud je vymezeno prostředí . . .
- 10. Obvyklost je

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale