Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12834 anket
Vytrženo z diskuze: Co říkáte na změnu hry dobyvatel, pokud si ji občas zahrajete? - Anketa 13015

- Kedysi som to hral, ale teraz už dlhú dobu nie. Ale určite sa niekedy pozriem na tu zmenu o ktorej hovoríš, som zvedavý, čo s tou hrou spravili. :-)
- hotntoot: Radši se ani nedívej, jsem totálně naštvaná. Po dlouhé době si to zapnu s tím, že si procvičím určitá témata. Pak zjistím, že mi zrušili účet, takže se všechno musí zakládat znovu a jedeš od nuly. Hrozně nepřehledné, překombinované, sbíráš jakési pochybné kladiva v různých domech (jako nápovědy, které stejně nemůžeš používat, pokud nedosáhneš určité úrovně). Vypadá to snad jak travian, než jsem se zorientovala, uběhlo dobrých pár minut, všude samá reklama, pak se prý musí zlaťáky nějak doplňovat normálním placením, co je na tom pravdy, to nevím, radši jsem hru opustila. Ale třeba se Ti to bude líbit, budu ráda za názor. :-)
- 2. Já jsem se přihlásil na svůj starý účet, normálně tam mám i všechny úspěchy zapsané. :-) Jinak k té hře, to co s tím udělali? To je hrůza, no vydržel jsem tam 5 minut a musel jsem to vypnout, vůbec se mi to nelíbí. A přesně jak říkáš, vypadá to jako Travian. No vůbec ale vůbec se mi to nelíbí, zlatý starý Dobyvatel. Na tenhle nový už nevlezu. Jinak nainstaluj si AdBlock, ten blokuje reklamy na stránkách i ve videích, mě se díky němu na dobyvateli nezobrazila ani jedna reklama. ;-)
- 3. Tak to teda nevím, v čem je chyba, účty jsem tam měla dva a ani na jeden se nemůžu přihlásit. :-) AdBlock samozřejmě mám, ale aby mě to vůbec pustilo ke hře, musela jsem ho pro ty nové stránky vypnout. :/ No celkem zajímavé, že Ti vše nechali a povolili přístup s AdBlockem, ale četla jsem, že ty stránky snad ještě nějak předělávají, každopádně psala hromada lidí, že se k původnímu účtu nemůžo

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale