Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12800 anket
Vytrženo z diskuze: Dámy, jak často nosíte vysoké podpatky? - Anketa 13037

- Jen párkrát do roka - plesy, zkoušky apod.... jako mě to baví, strašně si užívám to klapání :D aj se mi to líbí, jenže toho za den hodně nachodím a prakticky jenom z kopce a do kopce... a to se s podpatkama v mým případě moc neslučuje :D takže kecky a jiný placatý boty u mě vedou
- Snažím se to omezovat, není to pohodlné a o problémy se zádama za pár let nestojím. Když už v nich chodím víc jak 30 minut, mám navíc po náladě. Užiju si ale těch pár cm navíc. :)
- Docela mě to i baví (ale ne to klapání, snažím se vybírat takové, co neklapou), ale podobně jako support - moc se to neslučuje s mým životním stylem, takže příležitost najdu málokdy.
- Jen když si to situace žádá např. na plesy, zkoušky atd. ale jinak moc ne, není to pohodlné.
- Ztotožňuju se s Hanou, že klapání ne-e. Jinak ale dokud se pohybuji po městě a nemám v plánu nic, na co bych potřebovala extra praktickou obuv, tak si ty podpatky ráda vezmu. Ale nemluvím o 10cm jehlách, pochopitelně. Náhodou právě podpatky můžou být velmi pohodlné, pro mě rozhodně pohodlnější než placatý balerínky nebo něco podobnýho. Samozřejmě je pak ale náročnější je sehnat, aby splňovaly všechny požadavky včetně pohodlí ( ještě k tomu v mém čísle :-))
- mám to ráda - ten pocit z chůze na jehlách, když je příležitost neváhám, i když ne vždy je to úplně pohodlné.
- 5. Samozřejmě baleríny moc pohodlné taky nejsou, to je druhý extrém. Zvykla jsem si nosit boty, které mají zadní kopyto cca 3 cm, neberu to jako typické boty na podpatku, o kterých je řeč v této anketě. To mi přijde asi nejpohodlnější. A klapání mi příjemné není vůbec.
- Aha, kdybych nebyla dement, tak si všimnu, že se anketa ptá na "vysoké

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale