Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12833 anket
Vytrženo z diskuze: Jaký horor se vám zdál nejodpornější? - Anketa 13059

- Neviděla jsem všechny (podle toho, co jsem o tom slyšela, bych asi dala Srpski film), ale takhle asi Saw. Vydržím hodně, ale některé pasti tam byly opravdu hodně hnusné (třeba "the rack").
- Viděla jsem z těchto jen dva. Ale u Saló mě nenapadlo, že to je horro. Pojala jsem to spíš jako artový film.
- No, horory bych ještě snesla, ale tyhle nechuťárny mi přijdou zvrácený úplně všechny - proč má někdo potřebu něco takového vymýšlet a co hůř, i na to koukat?
- Jistě... Nepřihlášená. Jsem byla já...
- Z uvedených jsem měl tu "čest" vidět Saw, Srbský film a Stonožku... Saw je zívačka, Srbský film se fakt snaží šokovat ale se mnou to nic neudělalo, a Stonožka mi pár nocí nedala spát, jak mě to znechutilo a znepokojilo... zvrácenej nápad na film a zvrácenej film... Každopádně souhlasím s Jani - Horory by měly vystrašit, tak abych se bál jít v noci na hajzl, a to ideálně bez krve a bez vnitřností venku, tyhle nechuťárny jsou prostě jen nechutný, není to horor... Mnohem radši si pustím Věřte, nevěřte, který mě dokáže vyděsit maximáln a nepotřebuje k tomu odporný záběry na lidský tělo a podobně... co mě vystraší mnohem víc než nechutnosti jsiu právě ty záhady, který s sebou tenhle pořad nese
- Na horory nekoukám, nemám to ráda. Z těchto zmíněných jsem jen útržkovitě viděla některý z dílů Saw a o Lidské stonožce jsem jen slyšela o čem to je a to mi stačilo. Jsou to nechutnosti. Ostatní zmiňované vůbec neznám.
- Když jsme u tohoto tématu, vzpomněla jsem si na asi nejodpornější film tohoto typu - Hostel. Z toho jsem se opravdu dobrý týden nemohla vzpamatovat a v jistém smyslu to na mě zanechalo následky dodnes. Jen ta myšlenka, že něc

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale