Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12740 anket
Vytrženo z diskuze: Zajtra si opäť posunieme ručičky hodiniek. Ako znášate zmeny času? - Anketa 13081

- No, s touhle problém většinou nemám, spíš s tou druhou, ale zrušit bych to nechtěla - nechci v létě tak brzo tmu, ale zároveň nechci celej život vstávat o hodinu dřív, než je nutný, takže ve výsledku jsem pro zachování střídání času, i když globálně chápu, to přináší jen problémy...
- *chápu, že
- Já to znášam dobre, ale zrušil by som to. Je to podla mňa blbosť toto menenie času. V Rusku a niektorých ďalších krajinách to už zrušili.
- Asi jako support, nemam s tim problem, ale... Mam tohle obdobi rada tak do Vanoc, pak uz je to otravny a dlouhy a chci zase leto a svetlo az do vecera :-D ale v dobe predvanocni ma svoje kouzlo ta tma uz ve ctyri odpoledne, zapaleny svicky, horkej caj po prochazeni se vymrzlym mestem.. no, tesim se na to.
- Má to svou logiku, sice už ne ekonomickou jako dřív, ale určitě se hodí mít v létě světlo dlouho do večera, ráno by východ Slunce v půl pátý nebyl moc příjemný. Člověk svých osm hodin v drtivé většině nerozděluje tak, že by do půlnoci a po půlnoci spal stejně dlouho (např. od 20h do 4h), takže posun času je v létě vhodnější. Saw: nezapomínej na to, že zimní čas je ten správný, takže i při zrušení bys tu brzkou tmu v zimě měla furt, změnilo by se jen to léto (k horšímu).
- 3.: Však ať si to státy od poledníku 17°E na východ klidně zruší, v létě se tam na východě vzbuďte třeba ve čtyři :D Btw.
- Začínám zjišťovat, že mi to vyhovuje a přijde mi to celkem praktické. 4. To mám přesně naopak. Letní dny mi připadají otravné, dlouhé, světlé a horké. :D Těšívám se na delší noci, větší tmu, chládeček a tak.
- 5: Zimní čas sice je asi ten původní, ale pokud se uvažuje o zrušení změny času, tak se uvažuje v tom ko

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale